Szlakiem Trzech Stawów w Galinach

Dodano 21 stycznia 2013 przez rysowanie
Szlakiem Trzech Stawów w Galinach
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

16761
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

97397
DSC_0176small
97398
DSC_0117small
97399
DSC_0114small
97400
_MG_8116x
Zapraszamy do skorzystania z niezwykle urokliwej trasy narciarstwa biegowego w Majątku Galiny. Jednym z podstawowych atutów narciarstwa biegowego, jest panująca podczas jazdy cisza oraz możliwość podziwiania malowniczych krajobrazów otaczających biegacza.

Proponujemy Państwu trasę biegową o długości łącznej 4 km, z możliwością podziału na dwa krótsze odcinki.

Galińska trasa biegowa jest przeznaczona dla osób o średnim poziomie zaawansowania, świetnie sprawdzą się na niej osoby, które stawiają pierwsze kroki w dyscyplinie. Jest to regularnie ratrakowana trasa z wyraźnie założonym śladem. Płaska i łagodna, z niewielkimi podbiegami i zjazdami, nie wymagającymi umiejętności typowych na stokach. Wiedzie od Leśniczówki, przez Szlak Trzech Stawów, do Farmy Zwierząt Miniaturowych.

Dobra wiadomość dla rodziców- przy naszej trasie biegowej funkcjonuje plenerowe „przedszkole” w którym Galińska Królowa Śniegu bawi dzieci jeżdżąc z nimi na swoich śnieżnych saniach, budując bałwana, oprowadzając po Farmie Zwierząt Miniaturowych lub walcząc z dziećmi w wojnie na śnieżki. Istnieje zatem możliwość pozostawienia dziecka pod fachową opieką.

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
boulinek11
27 lutego 2013 boulinek11 napisał:
Gratuluje nagrodzone jtrasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0