Szlak rowerowy "Opole Lub.-Solec nad Wisłą"

Dodano 1 sierpnia 2011 przez rysowanie
  • Opis
  • Mapa

Kod trasy

4610
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

Szlak rowerowy przebiega przez urokliwe zakątki Chodelskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, Obszaru Chronionego Krajobrazu Solec nad Wisłą oraz Obszary Natury 2000 - Małopolski Przełom Wisły i Przełom Wisły w Małopolsce.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Slim
4 sierpnia 2011 Slim napisał:
Dodatkową atrakcją jest przeprawa przez Wisłę promem z Kępy Choteckiej do Kłudzia. Jednak należy pamiętać, że przy wysokim stanie wody kursowanie promu może być zawieszone.
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.