Szlak nad Wełną (zielony)

Dodano 18 października 2011 przez plik GPX
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

5808
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

49058
Janowiec Wielkopolski
Janowiec Wielkopolski
49059
Skórki
Skórki
49060
Szkółki
Szkółki
49061
Rzym
Rzym
Naszą wędrówkę proponujemy rozpocząć na przystanku PKS w Janowcu Wielkopolskim (0,0 km). Skręcamy w lewo i idziemy ulicą Gnieźnieńską. Po prawej stronie mijamy budynek Urzędu Miejskiego, za którym skręcamy ponownie w lewo, w ulicę 22 Stycznia (z prawej strony mijamy budynek poczty, przed którym stoi obelisk Powstańców Wielkopolskich). (...)

http://www.it.znin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=72&Itemid=131
Trasę poleca
Punkt Informacji Turystycznej w Żninie
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.