Szlak Leszka Białego (żółty)

Dodano 18 października 2011 przez plik GPX
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

5807
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

49053
Muzeum Archeologoczne w Biskupinie
Muzeum Archeologoczne w Biskupinie
49054
Marcinkowo Górne
Marcinkowo Górne
49055
Szelejewo
Szelejewo
49056
Bełki
Bełki
49057
Niestronno
Niestronno
Szlak rozpoczyna się przy bramie Muzeum Archeologicznego w Biskupinie (0,0 km). Stąd idziemy na północny – zachód wzdłuż toru kolejki wąskotorowej (zachowując ostrożność przed zbliżającym się pociągiem). Po prawej stronie widzimy Jezioro Biskupińskie i rekonstrukcję prehistorycznej osady. (...)

http://www.it.znin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=70&Itemid=129
Trasę poleca
Punkt Informacji Turystycznej w Żninie
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.