Szlak Deyny - Route of Deyna

Dodano 25 września 2013 przez rysowanie
Szlak Deyny - Route of Deyna
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

30082
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

153334
Dom rodzinny ul. Lubichowska 86
Tutaj rozpoczyna się nasza przygoda - przy domku, w którym 23 października 1947 r. urodził się Kazimierz Deyna.
153335
Szkoła Podstawowa PSP nr 4, al. Jana Pawła II 4
Po długiej przerwie Kazik z kolegami regularnie spóźniał się do klasy a nauczycielskie konfiskaty piłki zdawały się na niewiele!
153336
Boisko Włókniarz ul. Harcerska
W 1960 r. Kazik podpisuje kartę członka klubu i gra pod okiem świetnego trenera Henryka Piotrowskiego - jako trampkarz, wkrótce junior, grywa też z seniorami.
153337
Dom rodzinny ul. Grunwaldzka 7
Deyna mieszka tu od 1962 do 1966 r. W grudniu 1965 r. gra swój ostatni mecz przeciwko reprezentacji Wilna (1:1)
153338
Stadion Miejski im. Kazimierza Deyny ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1
Właśnie tutaj, na krzesełku jednej z trybun spotkasz wielkiego piłkarza, który przygląda się i kibicuje młodym sportowcom. "Talent i praca. Pamiętajcie!"
153553
legenda_deyny_logo
Starogard Gdański, stolica i serce pięknego Kociewia! Miasto trzech kultur, miasto bogatych tradycji mieszczańskich, militarnych i przemysłowych, miasto, które opowiada o sobie językiem gotyku i neogotyku, eklektyzmu i secesji, wreszcie modernizmu. Od wieków oczarowane prasłowiańskimi wodami Wierzycy. Dziś zaprasza Cię do miejsc - niektórzy powiedzą: do źródeł - wielkiej sportowej legendy - Kazimierza Deyny. Legendy, jak samo miasto, ciągle odkrywanej i zagadkowej.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Bory Tucholskie
Bory Tucholskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Borów Tucholskich przedstawia jest obszar, który jest jednym z największych kompleksów sosnowych w Polsce. Rozciąga się on się w dorzeczu Brdy i Wdy oraz w obrębie Równiny Tucholskiej i Równiny Charzykowskiej. Granice mapy wyznaczają: Wdzydze...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.