Szczawnik- Bacówka nad Wierchomlą- łabowska Hala- Cyrla - Rytro

Dodano 19 listopada 2013 przez rysowanie
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

32357
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Ski Tour
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.1
 • Dystans: 25,5 km
 • Przewyższenie: 650,09 m
 • Suma podejść: 558,12 m
 • Suma zejść: 796,29 m
 • Data: 25 stycznia 2014
 • Lokalizacja: Polska, małopolskie, Szczawnik
183072
cyrla_zima
źródło: www.rdnns.pl
Piękna i malownicza trasa po Beskidzie Sądecki.
Wycieczkę rozpoczynamy w Szczawniku, zaraz za dolną stacją stacji narciarskiej. Drogą docieramy do Bacówki nad Wierchomlą, gdzie mamy okazję przy dobrej pogodzie rozkoszować się najpiękniejszym beskidzkim widokiem na Tatry.
Za Bacówką, niebieskim szlakiem udajemy się w kierunku Runka, skąd odbijamy na szlak czerwony prowadzący nas prosto do Schroniska na Łabowskiej Hali. Tutaj proponowany jest odpoczynek, regeneracja sił.
Z łabowskiej Hali udajemy się w kierunku Pisanej Hali. Trasa prowadzi nas zaśnieżonymi łąkami, cały czas trzymamy się szlaku. Po dojściu na Cyrlę obowiązkowym jest zatrzymanie się i skosztowanie tamtejszej kuchni. Z Cyrli schodzimy do Rytra skąd pociągiem lub autobusem możemy wrócić do Muszyny/Szczawnika.
Trasę poleca

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Główny Szlak Beskidzki - Wołosate-Ustroń
Główny Szlak Beskidzki - Wołosate-Ustroń - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa zawiera praktyczne informacje o Głównym Szlaku Beskidzkim (GSB) – najdłuższym szlaku górskim w Polsce, prowadzącym przez niemal wszystkie pasma beskidzkie (Bieszczady, Beskid Niski, Beskid Sądecki, Gorce, Beskid Żywiecki, Beskid Śląski). Przy...

Mapa Beskid Sądecki
Beskid Sądecki - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa offline wydawnictwa Compass, którą można otworzyć na telefonie w naszej aplikacji Traseo, obejmuje cały obszar Beskidu Sądeckiego, od doliny Dunajca na zachodzie i północnym zachodzie, po Krynicę, Tylicz i Muszynkę na południowym wschodzie....

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.