Świnica, Kasprowy Wierch

Dodano 19 września 2012 przez Garmin
Świnica, Kasprowy Wierch
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

14313
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Turystyka górska
 • Stopień trudności: Trudny
 • Gwiazdki: 5.6
 • Dystans: 11,5 km
 • Przewyższenie: 1 174,55 m
 • Suma podejść: 1 353,72 m
 • Suma zejść: 420,01 m
 • Data: 17 czerwca 2012
 • Lokalizacja: Polska, małopolskie, Zakopane
86078
P1090523
Schronisko Murowaniec
86079
P1090590
W drodze na przełęcz
86080
DSC_5004
Widok ze szczytu
86081
P1090788
Widok na Świnice ze szlaku na Kasprowy
Wycieczka zaczyna i kończy się w Kuźnicach, przy dolnej stacji kolejki linowej na Kasprowy Wierch. Najtrudniejszy odcinek to wejście na Świnicką Przełęcz 2050 m n.p.m. i dalej na samą Świnicę 2301 m n.p.m. po łańcuchach i płatach śniegu. Dla mniej wytrwałych proponuje dojść do kolejki z Kasprowego i zjechać w dół, a jak ktoś ma jeszcze dużo siły, to może samodzielnie zejść w dół w to samo miejsce. Cała trasa przebiega przez bardzo urokliwe miejsca i jestem pewny, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przy dobrej pogodzie widoki ze szczytu powalają.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Podhale
Podhale - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Podhale to kraina bardzo atrakcyjna i szybko rozwijająca się dla turystyki. Mapa "Podhale" zawiera szlaki piesze, rowerowe i konne, informacje praktyczne znajdą tu także miłośnicy nart.

Mapa Główny Szlak Beskidzki - Wołosate-Ustroń
Główny Szlak Beskidzki - Wołosate-Ustroń - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa zawiera praktyczne informacje o Głównym Szlaku Beskidzkim (GSB) – najdłuższym szlaku górskim w Polsce, prowadzącym przez niemal wszystkie pasma beskidzkie (Bieszczady, Beskid Niski, Beskid Sądecki, Gorce, Beskid Żywiecki, Beskid Śląski). Przy...

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
peputka
22 października 2012 peputka napisał:
Pięknie
boulinek11
13 października 2012 boulinek11 napisał:
Urok tatr.
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.