Swięcenie Rowerów Święty Krzysztof Tychy

Dodano 8 września 2016 przez plik GPX
Swięcenie Rowerów Święty Krzysztof Tychy
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

86407
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 3.7
 • Dystans: 51,5 km
 • Czas trwania: 9 h 7 min
 • Średnia prędkość: 5,63 km/h
 • Przewyższenie: 113 m
 • Suma podejść: 1 079 m
 • Suma zejść: 1 049 m
 • Data: 24 lipca 2016
 • Lokalizacja: Tychy
520005
DSCF0251 (Kopiowanie)
520006
DSCF0253 (Kopiowanie)
520007
DSCF0262 (Kopiowanie)
520008
DSCF0259 (Kopiowanie)
520009
DSCF0267 (Kopiowanie)
520010
DSCF0278 (Kopiowanie)
520011
DSCF0294 (Kopiowanie)
520012
DSCF0303 (Kopiowanie)
W niedzielę 24.07.2016 r tradycyjnie jak co roku w Tyskiej parafii odbył się odpust ku czci św. Krzysztofa wraz z poświęceniem pojazdów, a szczególnie jednośladów m.in. motocykli jak i rowerów.
Postanowiliśmy uczestniczyć w nieszporach odpustowych. Zbiórkę mieliśmy na górze Św. Jana w Łaziskach Górnych o 12:00 i tak we trójkę pojechaliśmy przez Wyry i Wilkowyje w kierunku Tychów. Po drodze dołączyli do nas kolejni uczestnicy naszej wyprawy.
Zanim dotarliśmy do celu, przejechaliśmy leśnymi ścieżkami nad jezioro Paprocańskie i pod Pałacyk w Promnicach. Tu zrobiliśmy krótki odpoczynek i ruszyliśmy w drogę. Jak już dotarliśmy na miejsce, czekał tam na nas jeszcze jeden z naszych kolegów. Rowery nasze wprowadziliśmy do kościoła i postawiliśmy przy ołtarzu gdzie po nieszporach zostały one poświęcone.
Po poświęceniu jednośladów i błogosławieństwie udaliśmy się w drogę powrotną. Ten uroczysty dzień zakończyliśmy wspólnym ogniskiem na Ynzli w Łaziskach Górnych gdzie to już czekali na nas nasi znajomi.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Metropolia Silesia i okolice
Metropolia Silesia i okolice - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna w skali 1:50000, która pokazuje mniej znane oblicze Górnego Śląska - regionu o niezwykłej historii, pełnego zabytków, atrakcji, a także... wielu terenów zielonych. Wydanie zawiera wszystkie obecne na opisywanym terenie zabytki...

Mapa Tychy, Pszczyna i okolice
Tychy, Pszczyna i okolice - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Pszczyny, Tych i okolic ograniczony jest przez Oświęcim na wschodzie i Żory na zachodzie, południowa część mapy to Jezioro Goczałkowickie. Na mapie zaznaczono informacje przydatne turyście i podano przebiegi szlaków pieszych i rowerowych....

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
kys30
9 lutego 2017 kys30 napisał:
Fajna wycieczka
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.