Spływ Popradem Żegiestów - Piwniczna, kajak lub ponton (splywpopradem.pl)

Dodano 18 marca 2021 przez rysowanie
Spływ Popradem Żegiestów - Piwniczna, kajak lub ponton (splywpopradem.pl)
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

203837
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Kajak
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.8
 • Dystans: 21,2 km
 • Przewyższenie: 72,28 m
 • Suma podejść: 97,1 m
 • Suma zejść: 160,92 m
 • Data: 15 czerwca 2020
 • Lokalizacja: Żegiestów
1150869
Żegiestów, pocżtek spływu
splywpopradem.pl, przystań Żegiestów.
1150870
Piwniczna Zdrój, koniec spływu
Zakończenie spływu w centrum Piwnicznej, pod mostem. Tu przyjeżdżają i zabierają kajaki (pontony).
Spływ Popradem kajakami. Można płynąc pontonem, ale tylko przy wyższym stanie wody Popradu. Rzeka w kilku miejscach wyjątkowo płytka. Temperatura wody zaskakująco wysoka.
Trasa ok. 20 km, czas płynięcia 5-7 godzin. Z dala od zabudowań, po drodze nie ma gdzie zjeść ale za to spokój. Można machać do maszynistów - wzdłuż rzeki linia kolejowa.
Na trasie nie ma miejsc problemowych, może 2-3 gdzie trzeba mocniej powiosłować. Organizator mówi, że w razie potrzeby może odebrać przed Piwniczną. Rzeczywiście przed tym miastem rzeka szeroka i nie wiadomo gdzie płynąć. Kajak trzeba czasem przepchnąć.

Więcej informacji:
https://splywpopradem.pl
tel. 502 350 895

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Małopolska na rowerze
Małopolska na rowerze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia sieć zrealizowanych do tej pory (VII 2020) tras rowerowych: - z projektu VeloMałopolska; - Szlak wokół Tatr (część polska); - inne szlaki rowerowe (lokalne terenowe, szlak Orlich Gniazd, Green Velo, Szlak karpacki).  ...

Mapa Główny Szlak Beskidzki - Wołosate-Ustroń
Główny Szlak Beskidzki - Wołosate-Ustroń - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa zawiera praktyczne informacje o Głównym Szlaku Beskidzkim (GSB) – najdłuższym szlaku górskim w Polsce, prowadzącym przez niemal wszystkie pasma beskidzkie (Bieszczady, Beskid Niski, Beskid Sądecki, Gorce, Beskid Żywiecki, Beskid Śląski). Przy...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.