Spływ jednodniowy : Słupia - Bydlino-Ustka

Dodano 7 kwietnia 2017 przez Garmin
Spływ jednodniowy : Słupia - Bydlino-Ustka
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

95376
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Kajak
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 6.0
 • Dystans: 16,1 km
 • Przewyższenie: 38,44 m
 • Suma podejść: 132,68 m
 • Suma zejść: 136,03 m
 • Data: 7 kwietnia 2017
 • Lokalizacja: Bydlino
567888
Start spływu : Bydlino - prywatna przystań kajakowa
Miejscem rozpoczęcia spływu na tym odcinku może być Prywatna Przystań Kajakowa w Bydlinie. Wodowanie, przyjazd lub wyciąganie kajaków należy uzgodnić z właścicielami terenu
567889
Słupia
567890
Słupia
567891
Słupia
567892
Bydlino - przystań
567923
Koniec spływu - przystań kajakowa przy Klubie NURT Ustka
Spływ kończymy po lewej stronie (okolice więzienia i klubu kajakowego Nurt Ustka
Ostani odcinek Słupi z Bydlina do Ustki liczący nieco ponad 16 km (jeśli kończymy przed mostem drogowym) Odcinek szeroki, wartki, o dużej głębokości (miejscami przekraczającej 5m !!) Napotkamy powalone drzewa, wystające z wody konary, wchodzące w koryto gałęzie - to wszystko wpłynie na trudność tego odcinka. Wydaje się, że rzeka jest szeroka to nie powinno się nic wydarzyć !? Nic bardziej mylnego ! Przy nieodpowiednim dopłynięciu do drzewa można bardzo szybko znaleźć się w wodzie z zatopionym kajakiem ! Należy zwrócić uwagę na wszystko co jest w rzece aby bezpiecznie dopłynąć do mety spływu.
Wpłynięcie do portu wymaga pozwolenia Bosmanatu Portu Ustka - należy telefonicznie je uzyskać w dniu spływu określając ilość osób, godzinę wpłynięcia i miejsce zakończenia.
Pamiętajmy : Bosmanat może odmówić wpłynięcia do portu !!!! Poza kajakami w Porcie jest ruch statków turystycznych, jachtów, skuterów, motorówek, kutrów rybackich - wszystkie te jednostki są dużo większe niż kajak i bardziej bezwładne !!!!!!!
Trasę poleca
ekajaki.pl - spływy kajakowe

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Wybrzeże Słowińskie
Wybrzeże Słowińskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia ciekawy, a przy tym niezwykle popularny odcinek polskiego wybrzeża – od Ustki po Łebę. Zasięg mapy na południu wyznaczają: Słupsk i Potęgowo. Jest to teren atrakcyjny nie tylko pod względem wypoczynkowym. Piękne plaże, w tym...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.