Smrekovica razy 2

Dodano 19 sierpnia 2013 przez Garmin
Smrekovica razy 2
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

28036
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 6.0
 • Dystans: 28,9 km
 • Czas trwania: 6 h 1 min
 • Średnia prędkość: 4,8 km/h
 • Przewyższenie: 678,21 m
 • Suma podejść: 1 529,46 m
 • Suma zejść: 1 538,59 m
 • Data: 17 sierpnia 2013
 • Lokalizacja: Słowacja, Prešovský, Korytné
146705
IMG_8082
146706
IMG_8099
146707
IMG_8163
146708
IMG_8133
146709
IMG_8101
146710
IMG_8091
Korytné – Priesmyk Branisko - Smrekovica – Pod Kravcovou - Baldigán – Vyšný Slavkov – Sedlo nad Hejdovom – Zelená skala – Smrekovica - Priesmyk Branisko – Korytné

Trasa zlokalizowana w Górach Lewockich (Levočskie vrchy) w północno wschodnim rejonie Słowacji. Zaproponowany przejazd w większości poprowadzony jest szerokimi drogami stokowymi.

Podjazd na Smrekovicę do Priesmyku Branisko wiedzie drogą asfaltową, a następnie drogami gruntowymi.

Zjazd ze Smrekovicy, do miejsca zbiegu szlaków (Pod Kravcovou), pokonujemy po wąskiej ścieżce, miejscami dosyć stromej, a w górnej części usłanej dużymi kamieniami. Dalszą część zjazdu, od polany Baldigán do Vyšnego Slavkova w przeciwieństwie do propozycji, można pokonać wariantem przez Wielką Skałę (Veľká skala) gdzie trzeba liczyć się z trudnościami w postaci stromych i skalistych odcinków.

Leśny odcinek podjazdowy z Vyšnego Slavkova na Sedlo nad Hejdovom jest bardzo stromy, praktycznie nie ma możliwości podjazdu. Natomiast dalsza część szlaku na Smrekovicę w większości poprowadzona jest dosyć szeroką i łagodnie wznoszącą się drogą stokową. Ostatni fragment podjazdu, na ok. 300m przed wierzchołkiem, przechodzi w wąską ścieżkę przekraczającą miejscami gołoborza z piaskowca, które najlepiej pokonać z rowerem na plecach. Zjazd do miejscowości Korytné w większości odbywa się trasą pierwszego podjazdu z wyjątkiem odcinka od Priesmyku Branisko. Modyfikacja ta ma na celu wyeliminowanie zjazdu asfaltowymi serpentynami.

Więcj na: www.rowerowepodhale.eu
Trasę poleca
rowerowepodhale.eu

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Główny Szlak Beskidzki - Wołosate-Ustroń
Główny Szlak Beskidzki - Wołosate-Ustroń - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa zawiera praktyczne informacje o Głównym Szlaku Beskidzkim (GSB) – najdłuższym szlaku górskim w Polsce, prowadzącym przez niemal wszystkie pasma beskidzkie (Bieszczady, Beskid Niski, Beskid Sądecki, Gorce, Beskid Żywiecki, Beskid Śląski). Przy...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Tagi
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.