Słupsk i okolice

Dodano 1 maja 2015 przez plik GPX
Słupsk i okolice
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

58255
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower turystyczny
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 4.8
 • Dystans: 17,4 km
 • Czas trwania: 25 h 30 min
 • Średnia prędkość: 0,68 km/h
 • Przewyższenie: 78,83 m
 • Suma podejść: 265,29 m
 • Suma zejść: 233,09 m
 • Data: 9 kwietnia 2015
 • Lokalizacja: Słupsk, Kobylnica, Łosino
330940
Most czołgowy
330941
Atrakcja
330942
Oznaczenie szlaków rowerowych
330943
Do szlaku kajakowego
330944
Tablica parku
330945
Most k. Łosina
330946
Widok z mostu na Słupię
330947
Ciekawe miejsce w buszu
330948
Przejazd przez S6
330949
Widok na fermę wiatraków w Kobylnicy
Ruszamy z ul. 11-ego listopada, przez osiedle docieramy do ul. Szczecińskiej. Jedziemy w stronę centru, za wiaduktem kolejowym skręcamy w prawo i jedziemy ścieżką rowerową. Słupię przekraczamy mostem "czołgowym", za którym skręcamy w alejkę gruntową. Jedziemy pięknym lasem lasem. Po przejechaniu mostku na rzeczce Glaźna skręcimy w prawo, zgodnie ze znakiem w kierunku Łosina. Znajdujemy się na ścieżce dydaktycznej "Śladami księżniczki von Krampe", na którą zainteresowani mogą zboczyć. Dojedziemy ponownie na Słupię, którą możemy podziwiać z mostu. Za mostem skręcamy w prawo w leśną drogę. Miniemy wjazd do gospodarstwa agroturystycznego pięknie usytuowanego, bo w lesie i nad rzeką. Przejedziemy drogę S6 i uliczkami Kobylnicy zniżymy się do Słupska. Następnie ulicami Kilińskiego i Kołobrzeską, przez CH Jantar dojedziemy do Ulicy Szczecińskiej a tą dotrzemy do miejsca startu czyli Stokrotki.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Wybrzeże Słowińskie
Wybrzeże Słowińskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia ciekawy, a przy tym niezwykle popularny odcinek polskiego wybrzeża – od Ustki po Łebę. Zasięg mapy na południu wyznaczają: Słupsk i Potęgowo. Jest to teren atrakcyjny nie tylko pod względem wypoczynkowym. Piękne plaże, w tym...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
JJ_Active
4 czerwca 2015 JJ_Active napisał:
:)
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.