Sa Pa

Dodano 28 lutego 2013 przez rysowanie
Sa Pa
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

17401
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

100127
DSCF1165
100128
DSCF1161
100129
DSCF1168
100130
DSCF1157
100131
Widoki
Piękne widoki
"Wokół Sa Pa także jest sporo wiosek zamieszkanych przez mniejszości etniczne - głównie czarnych Hmongów i plemię Red Zao. Schodzą się oni codziennie do miasteczka, by handlować swoimi wyrobami hand made wszelkiej maści. Trzeba na nich niestety uważać i nie dać się wciągnąć w rozmowę, bo później ciężko się od nich uwolnić. Koniecznie chcą coś sprzedać lub zabrać na wycieczkę do swojej wioski. Są przy tym często zwyczajnie namolni, a co więcej zapamiętują ludzi." wloczykijje.blogspot.com
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta