Rzeka Brodniczka

Dodano 18 grudnia 2020 przez rysowanie
Rzeka Brodniczka
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

196668
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Kajak
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.7
 • Dystans: 6,6 km
 • Przewyższenie: 17,68 m
 • Suma podejść: 45,26 m
 • Suma zejść: 55,09 m
 • Data: 1 grudnia 2019
1111207
Brodniczka, koniec spływu
Ze względu na skomplikowaną sytuację własnościową w Czarnym Młynie i niechęć właścicielki nie ma możliwości przeprawienia się przez jaz poniżej mostu bez naruszania miru domowego tu kończymy spływ. Lewy brzeg, oznakowane miejsce, konieczność przeciągnięcia kajaków 30 m do drogi leśnej.
1111208
Bukowski Młyn
Wiadukt po nieistniejącej linii kolejowej, jedyne miejsce możliwego wcześniejszego odbioru kajaków na trasie spływu. Tuż poniżej wiaduktu na lewym brzegu.
1111209
Brodniczka, start spływu.
Start spływu przy hodowli ryb, lewy brzeg poniżej przepustu pod drogą.
1111210
Jaz na Brodniczce przy Czarnym Młynie.
Miejsce przez które nie ma możliwości wpłynięcia z Brodniczki na Łupawę. Prywatne tereny i zgodnie z prawem wodnym ,1.5m od krawędzi porostu traw nie da się przeprowadzić kajaków nie wchodząc na prywatny teren. Jedynym sensownym rozwiązaniem wydaję się zbudowanie pochylni łagodzącej jaz po której będą spływać kajaki.
Malowniczy dopływ Łupawy, trasa bezpieczna dla początkujących, trochę uciążliwa ze względu na liczne bobrowe tamy, większość do spłynięcia. Płytka woda, tylko w miejscach podpiętrzonych przez tamy do 160 cm.
Trasę poleca

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Szlaki turystyczne w Krainie w Kratę
Szlaki turystyczne w Krainie w Kratę - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Najnowsza mapa regionu, której głównym elementem jest Pierścień Gryfitów. Mapa jest dostowana zarówno do wędrówek pieszych, jak i rowerowych oraz samochodowych wycieczek. Sam Pierścień Gryfitów, to...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.