Rudzka Obwodowa Trasa Rowerowa

Dodano 3 lipca 2016 przez aplikację Android
 • Opis
 • Mapa

Kod trasy

81025
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.3
 • Dystans: 27,8 km
 • Czas trwania: 1 h 42 min
 • Średnia prędkość: 16,27 km/h
 • Przewyższenie: 82,8 m
 • Suma podejść: 494,5 m
 • Suma zejść: 494,1 m
 • Data: 3 lipca 2016
 • Lokalizacja:
Obwodowa trasa rowerowa w Rudzie Śląskiej zdobyła najwięcej głosów jury konkursu „Mieszkam-Tu.eu – mądre pomysły na mądre miasto” w 2015 roku.

Trasa o długości 30 km w części przebiega istniejącymi już wcześniej drogami, a część odcinków wykonano w 2015 roku: wzdłuż ul. Starej, Wolności, Kokota, Chorzowskiej, Joanny, Kochłowickiej oraz w Parku Dworskim. Całość trasy została oznakowana. – Oprócz znaków informujących o przebiegu trasy i zmianach jej kierunku, w ośmiu miejscach stanęły duże tablice z mapą całej trasy, lokalizacją pozostałych tablic i odległościami między nimi.


źródło: http://www.rudaslaska.pl/ruda-slaska/aktualnosci/2016/05/20/rudzka-trasa-rowerowa-nagrodzona-przez-ekspert%C3%B3w/

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Metropolia Silesia i okolice
Metropolia Silesia i okolice - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna w skali 1:50000, która pokazuje mniej znane oblicze Górnego Śląska - regionu o niezwykłej historii, pełnego zabytków, atrakcji, a także... wielu terenów zielonych. Wydanie zawiera wszystkie obecne na opisywanym terenie zabytki...

Mapa Świętochłowice. Plan miasta
Świętochłowice. Plan miasta - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Plan Świętochłowic – skala 1: 9 000 ze spisem ulic. Plan aktualizowany w terenie. Na planie zaznaczono między innymi rodzaje nawierzchni dróg, szkoły, numeracje posesji. Plan obejmuje miasto w granicach administracyjnych. 

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
aza
12 marca 2018 aza napisał:
Dzięki za traskę, na pewno ją wykorzystam.
tomaspl79
1 listopada 2016 tomaspl79 napisał:
Cześć, Przejechałem tą trasę dn. 31.10.2016 i wnioski sa następujące , trasa w kilku miejscach zupełnie nie oznakowana (brak tabliczek) musimy jechać na "czuja" w przynajmniej jednym miejscu trasa biegnie zupełnie inaczej niż w tutejszym tracku (odcinek ogródków działkowych) , ogólnie trasa fajna czasem poprowadzona na prawdę fajnymi odcinkami dobrej jakości DDR-ki ale bez trasy w telefonie lub zegarku trasa jest nie do przejechania bardzo łatwo sie zgubić .
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.