category-icon

Rowerowa wycieczka do gminy Zakrzewo i Lipka

48 km
3 h 14 min
639 m
Złotów, północna wielkopolska

CHARAKTERYSTYKA TRASY

2022-05-01
Złotów, północna wielkopolska
category-icon
48 km
639 m
640 m
Łatwy
3 h 14 min
5.2/6
Rowerowa wycieczka ze Złotowa przez Stare Dzierzążno, Starą Wiśniewkę, Potulice, Łąkie, Gogolin i ponownie Stare Dzierzążno. Trasa wycieczki wiedzie głównie drogami terenowymi, głównie żużlówkami i szutrówkami. Nie brakuje też dróg leśnych i polnych. Dzięki temu mamy mały kontakt z ruchem samochodowym. Kontakt z przyrodą to główna atrakcja. Jeśli chodzi o inne atrakcje, to znajdziecie je na zdjęciach. Świetna wycieczka terenowa, polecam.

Komentarze

NA TEJ TRASIE PRZYDA CI SIĘ MAPA Z NASZEJ APLIKACJI

Pomorskie. Zamki i pałace
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Pomorskie. Zamki i pałace

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Województwo Pomorskie
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Województwo Pomorskie

Mapa całego województwa pomorskiego z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84 przez co można ją zastosować do urządzeń z GPSem. Na rewersie umieszczono indeks miejscowości (miasta, wsie, przysiółki, duże dzielnice) oraz mapki tematyczne z podziałem administracyjnym, kodami pocztowymi, ochroną przyrody i krainami goegraficznymi.