Rowerem po Roztoczu Szczebrzeszyn nr 4 Nad Zalew Nielisz

Dodano 17 stycznia 2022 przez plik GPX
 • Opis
 • Mapa

Kod trasy

237332
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.0
 • Dystans: 45,9 km
 • Przewyższenie: 39,05 m
 • Suma podejść: 149,75 m
 • Suma zejść: 152,1 m
 • Data: 17 stycznia 2022
 • Lokalizacja: Szczebrzeszyn
Nad Zalew Nielisz
Tras o długości 46 km i o średnim poziomie trudności. Wiedzie początkowo po terenie płaskim, ale w powrotnej drodze zmusza do pokonania kilku wzniesień drogami gruntowymi. Orientację ułatwia znakowanie – początkowo wiedzie szlakiem Green Velo, a od Michalowa niebieskim szlakiem rowerowym. Powrót z Nielisza odbywa się czarnym szlakiem rowerowym Czarna Perła. Główną atrakcją trasy jest zbiornik retencyjny Nielisz, największy na Lubelszczyźnie. Amatorzy kąpieli mogą skorzystać z plaży i kąpieliska Moczydło w Nieliszu. Miłośników architektury drewnianej zainteresuje z pew-nością kościół św. Wojciecha w tej miejscowości. Warto też przewidzieć przystanek w Kulikowie, gdzie znajduje się miejsce obsługi rowerzystów oraz wieża widokowa.
Trasę poleca
Grupa gmin z Roztocza

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Roztocze
Roztocze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Roztocza prezentuje uroki wschodniego zakątka Polski. Roztocze jest terenem wyżynnym, o silnym zalesieniu, poprzecinanym malowniczymi rzekami. Na obszarze tym położony jest Roztoczański Park Krajobrazowy oraz wiele miast o wysokiej...

Mapa Rowerem po Roztoczu
Rowerem po Roztoczu - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

"Rowerem po Roztoczu" to mapa jednego z najbardziej zielonych obszarów Polski - Roztocze, bo o nim mowa, to kraina geograficzna łącząca Wyżynę Lubelską z Podolem. To właśnie tutaj utworzono Roztoczański Park Narodowy, aby chronić cenne dziedzictwo...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.