category-icon

Rowerem dookoła Lipki

52 km
3 h 48 min
388 m
Lipka, północna wielkopolska

CHARAKTERYSTYKA TRASY

2022-08-07
Lipka, północna wielkopolska
category-icon
52 km
388 m
434 m
Łatwy
3 h 48 min
5.2/6
Trasa wycieczki "Rowerem dookoła Lipki" wiedzie przez: start w Lipce (parking przy Dino), Smolnica, lotnisko Debrzno, Drozdowo, Batorowo (zabytkowy kościół, zabytkowe zabudowania, mini skansen zagrody krajeńskiej), Mały Buczek (park dworski), Osowo (remiza OSP), Nowe Potulice, Potulice, Leśniczówka Potulice (wiata myśliwska koła Daniel), las (Kapliczka Myśliwska), leśniczówka Lipka i powrót do Lipki. Warunki drogowe podczas wycieczki bardzo dobre i dobre. Większość asfaltu, reszta to szutrówki, płyty betonowe i troszkę polnych i leśnych dróg gruntowych. Atrakcje jak na zdjęciach. Można się posilić po wycieczce w Lipce w restauracji Tęcza lub Sezam. My nie korzystaliśmy. Poleca la turystów średnio zaawansowanych, ciekawych historii, przyrody i pięknych widoków.

Komentarze

NA TEJ TRASIE PRZYDA CI SIĘ MAPA Z NASZEJ APLIKACJI

Pomorskie. Zamki i pałace
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Pomorskie. Zamki i pałace

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Województwo Pomorskie
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Województwo Pomorskie

Mapa całego województwa pomorskiego z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84 przez co można ją zastosować do urządzeń z GPSem. Na rewersie umieszczono indeks miejscowości (miasta, wsie, przysiółki, duże dzielnice) oraz mapki tematyczne z podziałem administracyjnym, kodami pocztowymi, ochroną przyrody i krainami goegraficznymi.