Rajd Mazury-Poldasie: Odcinek 5 cz.3. Góra Zamkowa-j.Hańcza

Dodano 14 października 2012 przez aplikację Android
Rajd Mazury-Poldasie: Odcinek 5 cz.3. Góra Zamkowa-j.Hańcza
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

14995
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

88852
Piaszczysta droga
Przez ten fragment prowadzi lesista droga, trzeba uważać, bo można się ładnie zakopać w piachu :)
88854
Rezerwat Głazowisko
Jeden z rezerwatów głazowisk na naszej drodze, naprawdę wygląda mocno okazale, jak się koło niego przejeżdża.
88856
Droga
88857
Błaskowizna
Wreszcie Błaskowizna, po całym dniu jazdy w gorącym słońcu udało nam się dotrzeć do miejscowości.
90394
Góra zamkowa
Spod góry zamkowej ruszamy dalej, trzeba okrążyć górę, mimo że szlaku nie widać. Kierujemy się drogą w trawie, lekko wydeptana i zaraz z powrotem zobaczymy oznaczenia naszego szlaku.
90395
Pole namiotowe Hańcza
Pole u osoby prywatnej: Koszt 10 zł osoba 5 zł namiot, miejsce na grilla. Dostępny prysznic, lodówka, prąd oraz sauna za niewielką opłatą. Bardzo miły właściciel, adres do jego agroturystyki: http://www.agroturystyka.win.pl/
90396
Sklep
Sklep spożywczy a obok mały barek, więc jak dotrzecie tu tak do 19, to głodni nie będziecie :)
90403
Kościółek
Jeden z przydrożnych kościółków
Droga prowadzi głównie polnymi drogami, wzdłuż dosyć okazałych rezerwatów głazowisk. Na początku zjazd z góry szlakiem czarnym, następnie szlakiem żółtym kierujemy się na Łopuchowo, a na koniec przeskakujemy na Błaskowiznę czerwonym szlakiem. Po bardziej szczegółowy opis zapraszam do waypointów.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Suwalszczyzna
Suwalszczyzna - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Suwałk i okolic regionu obejmuje cały obszar Suwalszczyzny: od Olecka na zachodzie do granicy państwowej na wschodzie. Znajdziemy tu szlaki kajakowe, trasy piesze, rowerowe, zabytki i inne atrakcje oraz infrastrukturę turystyczną.

Mapa Mazury Północne
Mazury Północne - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna "Mazury Północne" obejmuje przygraniczne tereny od Węgorzewa aż po trójstyk granic: Polski-Litwy-Rosji, a także fragment Mazur Garbatych sięgający poniżej Olecka. Zasięg mapy wyznaczają: granica polsko-rosyjska na północy,...

Mapa Wigierski Park Narodowy i Suwalski Park Krajobrazowy
Wigierski Park Narodowy i Suwalski Park Krajobrazowy - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia najatrakcyjniejszy turystycznie fragment Suwalszczyzny, obejmujący Wigierski Park Narodowy i Suwalski Park Krajobrazowy. Zasięg mapy wyznaczają: Wiżajny na północy, Skajzgiry na zachodzie, Jezioro Blizno na południu oraz Pogorzelec...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta