Rajd Mazury-Poldasie: Odcinek 5. cz. 2. Góra Cisowa-Góra Zamkowa

Dodano 14 października 2012 przez aplikację Android
Rajd Mazury-Poldasie: Odcinek 5. cz. 2. Góra Cisowa-Góra Zamkowa
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

14998
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 6.0
 • Dystans: 5,8 km
 • Czas trwania: 0 h 48 min
 • Średnia prędkość: 7,1 km/h
 • Przewyższenie: 61 m
 • Suma podejść: 267 m
 • Suma zejść: 291 m
 • Data: 23 sierpnia 2012
 • Lokalizacja: Polska, podlaskie, Polska, podlaskie, Gulbieniszki
88866
Jezioro
Dla osób zmęczonych podróżą jest to dobre miejsce na odpoczynek, mało ludzi się kręci, spokój i cisza, jest króciutki pomost, wzdłuż którego można wejść sobie spokojnie do wody
88867
2012/7/23 12:59
88868
Droga
Droga wzdłuż całego jeziora wygląda podobnie, nieco pozarastana, ale dosyć dobra do jazdy, po większym deszczu niestety może tu być dosyć spore błotko.
88869
Droga 2
Co zakręt to zmiana drogi, tutaj jak widać jedziemy w dosyć ładnym tunelu utworzonym z brzózek.
88870
Widok - góra zamkowa
Widok odsłonięty gdzieś pomiędzy drzewami z góry zamkowej,
88871
Widok 2
88872
Widok 3
90392
Góra Cisowa
Góra Cisowa, podobno jeden z najpiękniejszych widoków na tą część Podlasia.
90393
Skręt w lewo
Chcieliśmy sobie nieco skrócić drogę, bo szlak szedł aż przez Jeleniewo (około 5 km więcej), a nam się udało zjechać i dołączyliśmy z powrotem do szlaku po 300 metrach, skręt z głównej ulicy nie jest oznaczony, ale jest to stromy zjazd w dół z lekkim łukiem, po dosyć znacznie rozpadającym się asfalcie Tuż po zjechaniu z górki ukazuje się jezioro, wzdłuż którego ponownie wracamy na nasz stały szlak.
Odcinek drugi naszej dzisiejszej trasy, wyruszyliśmy spod góry Cisowej, cofnęliśmy się do głównej drogi i dalej pojechaliśmy po asfalcie, następnie skręciliśmy mocno w prawo i już dalej jechaliśmy po terenie polno-leśnym. Więcej info w waypointach.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Suwalszczyzna
Suwalszczyzna - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Suwałk i okolic regionu obejmuje cały obszar Suwalszczyzny: od Olecka na zachodzie do granicy państwowej na wschodzie. Znajdziemy tu szlaki kajakowe, trasy piesze, rowerowe, zabytki i inne atrakcje oraz infrastrukturę turystyczną.

Mapa Wigierski Park Narodowy i Suwalski Park Krajobrazowy
Wigierski Park Narodowy i Suwalski Park Krajobrazowy - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia najatrakcyjniejszy turystycznie fragment Suwalszczyzny, obejmujący Wigierski Park Narodowy i Suwalski Park Krajobrazowy. Zasięg mapy wyznaczają: Wiżajny na północy, Skajzgiry na zachodzie, Jezioro Blizno na południu oraz...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.