Rajd Garncarski 2019

Dodano 18 kwietnia 2019 przez rysowanie
Rajd Garncarski 2019
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

144830
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.9
 • Dystans: 25,6 km
 • Przewyższenie: 69,35 m
 • Suma podejść: 116,65 m
 • Suma zejść: 119,78 m
 • Data: 28 kwietnia 2019
 • Lokalizacja: Czarna
818401
Zagroda Garncarska
Zagroda garncarska to centralny punkt szlaku garncarskiego, który biegnie przed dużą część gminy Czarna. Znajdziemy na nim zabytki, pracownie garncarskie i piękne obiekty naturalne. Tuż obok Zagrody mieszczą się Ośrodek Garncarski oraz karczma „U Garncarzy”, gdzie można coś zjeść i odpocząć.
821116
Galeria Rzeźby Ceramicznej Władysławy Prucnal
Pierwszy przystanek na trasie - Galeria rzeźby Ceramicznej Władysławy Prucnal, dziś znanej nie tylko w kraju artystki ludowej.
821171
Mozaika ceramiczna w Kościele Nawiedzenia NMP
Kościół pw. Nawiedzenia NMP w Medyni Głogowskiej, którego ściany prezbiterium, chór, ambonę i stacje Drogi Krzyżowej zdobi mozaika ceramiczna, wykonana przez miejscowych garncarzy.
821172
Park rekreacyjny w Zalesiu przy Zespole Szkół
Park rekreacyjny z z ławeczką solarną. A w szkole zbiory ceramiki z Zalesia
821173
Stawy w Zalesiu
Kolejny przystanek przy 5 stawach w układzie kaskadowych, obecnie w przebudowie.
821174
Leśniczówka Potockich w Czarnej
Wybudowana w 1934 roku leśniczówka
821175
Waka Zone i stawy wędkarskie
W letnie dni swój wolny czas spędzają tu nie tylko miłośnicy sportów ekstremalnych (Wakeboardingu) z całymi rodzinami ale i wędkarze łowiący niezłe okazy ryb.
821176
Park Matki Boskiej Jagodnej
Park MB Jagodnej w Pogwizdowie. Pełni rolę przystanku na Szlaku Garncarskim, gdzie można się zatrzymać, ugasić pragnienie zimną źródlaną wodą z źródełka, odpocząć pod wiatą z grillem nad malowniczym strumieniem i stawem.
821177
Rezerwat czosnku niedźwiedziego
Czosnek niedźwiedzi, inaczej czosnek cygański lub cebula czarownic traktowany jako uniwersalny lek. Legenda głosi, że był on pierwszym posiłkiem niedźwiedzi po przebudzeniu się z snu zimowego.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Okolice Rzeszowa. Część południowa
Okolice Rzeszowa. Część południowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Rzeszowa przedstawia środkową część województwa podkarpackiego na południe od miasta. Zasięg mapy wyznaczają: Rzeszów na północy, Ropczyce i Krosno na zachodzie, Brzozów na południu, Przeworsk na wschodzie. Obszar mapy obejmuje Pogórze...

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Okolice Rzeszowa. Część północna
Okolice Rzeszowa. Część północna - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Rzeszowa i okolic przedstawia środkową część województwa podkarpackiego na północ od miasta, w tym okolice Mielca. Zasięg mapy wyznaczają: Szwagrów i Nowa Dęba na północy, Czermin na zachodzie, Dębica i Rzeszów na południu, Białobrzegi i...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta