R-N-ZSW/ZKA-344, szlak rowerowy niebieski Orła Bielika, Świnoujście - Wolin

Dodano 11 kwietnia 2023 przez plik GPX
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

293670
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower turystyczny
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.7
 • Dystans: 42,3 km
 • Przewyższenie: 66 m
 • Suma podejść: 465 m
 • Suma zejść: 463 m
 • Data: 11 kwietnia 2023
 • Lokalizacja: Swinoujście - Wolin
1624901
R-N-ZSW-ZKA-344
NUMER SZLAKU W SERWISIE www.WedrujzNami.pl: R-N-ZSW/ZKA-344
NUMER SZLAKU WG PTTK:
PRZEBIEG SZLAKU: Świnoujście granica - Świnoujście Osiedle Matejki - przeprawa promowa Karsibór - Przytór - Łunowo - Lubowo - Zalesie - Wicko - Wapnica - Łubczewo - Sułomino - Płocin - Wolin muzeum
NAZWA SZLAKU: Szlak Orła Bielika
POWIAT: grodzki Świnoujście, Kamieński
GMINA: Świnoujście, Międzyzdroje, Wolin
NAWIERZCHNIE: drogi asfaltowe, utwardzone, beton i gruntowe.
KOLOR: czarny rower na białym tle, ze znakiem kierunkowym - niebieski
ROK POWSTANIA:
ROK OSTATNIEGO ODNAWIANIA: 2017 na terenie miasta Świnoujście oraz Nadleśnictwa Międzyzdroje (Sułomino skraj lasu - Łubczewo). Pozostały odcinek nieznany około 2009
ROK OSTATNIEGO MONITORINGU/POMIARU: 2017
DŁUGOŚĆ: 40,5km (według pomiaru GPS).
WAŻNE UWAGI: szlak o charakterze liniowym, oznakowanie dwustronne. W 2020 roku oznakowanie oceniałem jako dobre z minusem na odnawianych odcinkach. Niedostateczne, wręcz w zaniku na pozostałych. Możliwe uszkodzenia infrastruktury turystycznej, przy budowie wyjazdu z tunelu drogowego z tunelu pod Świną oraz związane z budową nowej drogi rowerowej na przebiegu szlaku oraz wycinkami drzew.

Szczegółowy opis szlaku - https://wedrujznami.pl/R-N-ZSW/ZKA-344

Wszystkie szlaki jakie zmierzyliśmy lub wykonaliśmy znajdziesz w serwisie www.WedrujzNami.pl . Jeśli znasz szlak, a nie ma go w naszym rejestrze, prosimy o przesłanie pliku .gpx oraz kilku słów o szlaku, zdjęć, abyśmy stworzyli jego wizytówkę. A jak masz czas, zapraszamy do stworzenia opisu szlaku, według naszego systemu. Szlaki są dla wszystkich i musimy je promować wspólnie.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Wyspa Wolin
Wyspa Wolin - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Wyspy Wolin zawiera szlaki turystyczne piesze i rowerowe oraz najważniejsze atrakcje turystyczne. Mapy swoim zasięgiem obejmuje fragment wybrzeża w części niemieckiej, od wschodu zamknięta jest przez Dziwnów.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.