Puszcza Pyzdrska- mała pętla

Dodano 21 grudnia 2011 przez rysowanie
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

6404
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

54701
Pyzdry
54702
Kościół
54703
Rozlewiska Warty
54704
Salezjańskie Wyższe Seminarium Duchowne
54705
Nocleg
54706
Lasy Orlińskie
54707
Garncarz
54708
Nocleg
54709
Tomicówka
54710
Młynik
54711
Gminne Centrum Kultury w Tomicach
54712
Cmentarz Olenderski w Koloni Ciemierów
54713
Muzeum Ziemi Pyzdrskiej
54714
Policja
54715
Przyroda
54716
Pałacyk
54717
Nocleg
54718
Noc Świętojańska
Puszcza Pyzdrska to pozostałość dawnych rozległych obszarów leśnych Wielkopolski. Jest nazywana Bieszczadami Wielkopolski. Na jej terenie można spotkać ślady kultury Olenderskiej (potomkowie Holendrów), liczne domy z rudy darniowej, jak i skryte w lasach ruiny. Okolica słynie z ciszy, czystego powietrza, grzybów a mieszczanie często przyjeżdżają pobiegać, jeździć konno oraz uprawiać Nordic Walking. Noclegi można znaleźć w Pyzdrach, Tomicach, Nowej Wsi czy Zagórowie.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Szlak Piastowski
Szlak Piastowski - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Szlaku Piastowskiego, który przebiega przez województwa: wielkopolskie i kujawsko-pomorskie. Mapa została zaktualizowana w terenie, zostały na niej uwzględnione wszelkie niezbędne informacje turystyczno-krajoznawcze oraz informacje...

Mapa Powiat kaliski
Powiat kaliski - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa powiatu kaliskiego ze wszystkimi potrzebnymi turyście informacjami. Zaznaczono szlak kulinarny Kaliskie Smaki, szlak Kościołów Drewnianych Ziemi Kaliskiej i szlaki Dębów i Paproci oraz wszystkie inne szlaki turystyczne i...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.