Punkt widokowy Husów

Dodano 27 kwietnia 2013 przez aplikację Java
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

19643
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

105947
Cel
105955
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Narodzenia NMP w Albigowej
105956
Rozdroże
105957
Wyjazd z Łańcuta
105958
IMG_972015
105959
Grzybek
105964
IMG_971966
Powyższą trasę rozpoczynamy w Wisielówce, granicznej dzielnicy miasteczka Łańcut. Kierując się na południe mijamy okoliczne wsie m.in. Albigową w której możemy znaleźć stadninę koni, leśniczówkę, a także owocowe sady. Kolejną wsią przez którą będziemy przejeżdżać jest Handzlówka. Tam znajduje się grzybek, idealne miejsce na odpoczynek przed nieco wymagającym wzniesieniem o długości około 4km. Na tym to odcinku mijając stare drewniane domy i strumyki z chylącymi się jabłoniami pamiętającymi dawne czasy możemy poczuć już lekki smaczek Bieszczadów. Docierając na szczyt zachwycimy się z pewnością otaczającym nas krajobrazem, który znacznie zmniejszy nasze zmęczenie.
Droga powrotna także sprawia sporą radość, gdyż długi odcinek z górki pozwala poczuć odprężenie i mocny wiatr we włosach.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pogórze Przemyskie. Góry Sanocko-Turczańskie
Pogórze Przemyskie. Góry Sanocko-Turczańskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Północną i zachodnią granicę pogórza wyznacza rzeka San, na wschodzie granicę stanowi umownie granica z Ukrainą. Na południu Pogórza Przemyskiego znajdują się Góry Sanocko-Turczańskie.

Mapa Okolice Rzeszowa. Część południowa
Okolice Rzeszowa. Część południowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Rzeszowa przedstawia środkową część województwa podkarpackiego na południe od miasta. Zasięg mapy wyznaczają: Rzeszów na północy, Ropczyce i Krosno na zachodzie, Brzozów na południu, Przeworsk na wschodzie. Obszar mapy obejmuje Pogórze...

Mapa Okolice Rzeszowa. Część północna
Okolice Rzeszowa. Część północna - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Rzeszowa i okolic przedstawia środkową część województwa podkarpackiego na północ od miasta, w tym okolice Mielca. Zasięg mapy wyznaczają: Szwagrów i Nowa Dęba na północy, Czermin na zachodzie, Dębica i Rzeszów na południu, Białobrzegi i...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0