Punkt widokowy Husów

Dodano 27 kwietnia 2013 przez aplikację Java
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

19643
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

105947
Cel
105955
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Narodzenia NMP w Albigowej
105956
Rozdroże
105957
Wyjazd z Łańcuta
105958
IMG_972015
105959
Grzybek
105964
IMG_971966
Powyższą trasę rozpoczynamy w Wisielówce, granicznej dzielnicy miasteczka Łańcut. Kierując się na południe mijamy okoliczne wsie m.in. Albigową w której możemy znaleźć stadninę koni, leśniczówkę, a także owocowe sady. Kolejną wsią przez którą będziemy przejeżdżać jest Handzlówka. Tam znajduje się grzybek, idealne miejsce na odpoczynek przed nieco wymagającym wzniesieniem o długości około 4km. Na tym to odcinku mijając stare drewniane domy i strumyki z chylącymi się jabłoniami pamiętającymi dawne czasy możemy poczuć już lekki smaczek Bieszczadów. Docierając na szczyt zachwycimy się z pewnością otaczającym nas krajobrazem, który znacznie zmniejszy nasze zmęczenie.
Droga powrotna także sprawia sporą radość, gdyż długi odcinek z górki pozwala poczuć odprężenie i mocny wiatr we włosach.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pogórze Przemyskie. Góry Sanocko-Turczańskie
Pogórze Przemyskie. Góry Sanocko-Turczańskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Północną i zachodnią granicę pogórza wyznacza rzeka San, na wschodzie granicę stanowi umownie granica z Ukrainą. Na południu Pogórza Przemyskiego znajdują się Góry Sanocko-Turczańskie.

Mapa Okolice Rzeszowa. Część południowa
Okolice Rzeszowa. Część południowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Rzeszowa przedstawia środkową część województwa podkarpackiego na południe od miasta. Zasięg mapy wyznaczają: Rzeszów na północy, Ropczyce i Krosno na zachodzie, Brzozów na południu, Przeworsk na wschodzie. Obszar mapy obejmuje Pogórze...

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.