Przez Brodzką Górę - Małe Bieszczady

Dodano 22 maja 2016 przez Garmin
Przez Brodzką Górę - Małe Bieszczady
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

78111
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

465846
LAP001
465847
Chrząszcz - Szczebrzeszyn
W Szczebrzeszynie Chrząszcz brzmi w trzcinie :-)
465848
UMiG Szczebrzeszyn
465849
Szczebrzeszyn - Kierunek Zamość
465850
Szczebrzeszyn - Kierunek Zwierzyniec
465851
Brodzka Góra
465852
Pole rzepaku
Pole rzepaku na Brodzkiej Górze
465853
Obrocz
465854
Leśna droga
Przez Brodzką Górę - Małe Bieszczady - 37,30 km
Szczebrzeszyn - Brodzka Góra - Leśniczówka Dębowiec - Obrocz - Zwierzyniec - Szczebrzeszyn

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Roztocze
Roztocze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Roztocza prezentuje uroki wschodniego zakątka Polski. Roztocze jest terenem wyżynnym, o silnym zalesieniu, poprzecinanym malowniczymi rzekami. Na obszarze tym położony jest Roztoczański Park Krajobrazowy oraz wiele miast o wysokiej...

Mapa Rowerem po Roztoczu
Rowerem po Roztoczu - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

"Rowerem po Roztoczu" to mapa jednego z najbardziej zielonych obszarów Polski - Roztocze, bo o nim mowa, to kraina geograficzna łącząca Wyżynę Lubelską z Podolem. To właśnie tutaj utworzono Roztoczański Park Narodowy, aby chronić cenne dziedzictwo...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
invenisso
28 sierpnia 2020 invenisso napisał:
Pokonywaliśmy dzisiaj tę trasę w przeciwnym kierunku. Proponowany fragment od leśniczówki w Obroczu jest wewnętrzną drogą Służby RPN całkowicie zamkniętą dla ruchu (pieszego, samochodowego i rowerowego). Próba wjazdu może skończyć się nieprzyjemnościami i mandatem. Musieliśmy pojechać dalej główną szosą w kierunku Kosobudy i tam wjechać na oficjalny czerwony szlak.
kkojot
14 lipca 2019 kkojot napisał:
Przejechałem tę trasę w przeciwną stronę niż w opisie. Od Obroczy piękny las w RPN od dość pagórkowatej charakterystyce. Jedyny minus w okolicach Lipowca - Kolonii, tam zjeżdżamy z piasczystej drogi w mocno zarośniętą ;) Ogólnie polecam trasę.
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.