Przed siebie

Dodano 2 września 2012 przez Garmin
Przed siebie
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

13422
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 4.6
 • Dystans: 55,0 km
 • Czas trwania: 3 h 1 min
 • Średnia prędkość: 18,16 km/h
 • Przewyższenie: 69,48 m
 • Suma podejść: 293,9 m
 • Suma zejść: 362,73 m
 • Data: 26 sierpnia 2012
 • Lokalizacja: Polska, zachodniopomorskie, Świnoujście
83618
Albeck 1
83619
Albeck
83620
cieżka rowerowa w kierunku Albeck
83621
Albeck 3
83622
wejsćie nad morze z Albeck
83623
Uckeritz kolej UBB
83624
parking przy plaży
83625
początek ścieżki rowqerowej
83626
mapa na trasie
83627
rezerwat69
83628
kolej UBB
83629
rezerwat 1
83630
widok na trasie jak z bajki
Nigdy jeszcze do tej pory nie wziąłem ze sobą nad morze roweru. Do tej pory , bo dziś ściągam rowerek z dachu samochodu i wyruszam z parkingu nad morzem w kierunku niemieckiej miejscowości Albeck. Dlaczego w tym kierunku ? po pierwsze nigdy tam rowerem nie byłem a poza tym naczytałem się takich pozytywów o niemieckich ścieżkach rowerowych ,że musiałem spróbować. A czemu przed siebie ?, bo to pierwszy raz i trzeba zobaczyć jak jest a potem coś zaplanować.
Ruszam więc z parkingu przy morzu, z parkingu , który w sezonie tylko w niedzielę jest bezpłatny , poza tym trzeba płacić , jakieś 10 do 15 złotych za dzień.
Ścieżka rowerowa zaczyna się zaraz przy parkingu . Już od początku szokuje szerokość ścieżki , idealny stan nawierzchni , oznaczenie , nowoczesne oświetlenie , infrastruktura w postaci ławeczek , bezpłatnych czystych toalet , miejsc gdzie można przymocować rower i pójść na plażę, oraz oddzielenie ruchu pieszego od rowerowego.
Powiem szczerze , zaparło mi dech , poczułem się kimś ważnym. Po kilkunastu minutach wjeżdżam do Albeck . Małej nadmorskiej miejscowości . Tutaj także ścieżka rowerowa pięknie poprowadzona nadmorską promenadą , czasami trzeba uważać na pieszych , czasami znaki z napisami „ prosimy zejść z roweru „ , ale i tak jest pięknie. Dodatkowo wrażenie robi masa ludzi , która korzysta z roweru jako środka lokomocji. Mnóstwo starszych ludzi , całe rodziny , małe dzieci w specjalnych wózkach. Mijam Alebeck , jadę w kierunku Bansin. Zaraz za Albeck wjeżdżam na leśną szutrową ścieżkę . Ścieżka pnie się do góry a potem opada w dół. W dalszym ciągu pięknie oznaczona , ruch jakby mniejszy , ale i tak jest tłoczno . Wjeżdżam na terem kampingu . Przez około 4 kilometry ciągną się pola z namiotami , przyczepami kempingowymi . Mnóstwo ludzi , przemieszczają się rowerami. Pachnie troszkę NRD, ale jakoś mi to nie przeszkadza.
Jadę jeszcze parę kilometrów. Na dziś chyba starczy , po chwilach zachwytu czas zaplanować jakąś wyprawę , wydaje mi się ,że będzie to Peneminde.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Wyspa Wolin
Wyspa Wolin - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Wyspy Wolin zawiera szlaki turystyczne piesze i rowerowe oraz najważniejsze atrakcje turystyczne. Mapy swoim zasięgiem obejmuje fragment wybrzeża w części niemieckiej, od wschodu zamknięta jest przez Dziwnów.

Wasza ocena: 4.3 (3 głosy)

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
jedrula77
30 marca 2015 jedrula77 napisał:
ciekawa trasa
pkedzia
19 czerwca 2013 pkedzia napisał:
Uwielbiam wyspę Uznam, w tym roku też tam pojedziemy. Pozdrawiam
boulinek11
22 września 2012 boulinek11 napisał:
Fajne zdjecia z rezerwatu.
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.