Projekt Imago Maris - żeglarstwo morskie osób niewidomych

Dodano 1 września 2014 przez rysowanie
  • Opis
  • Mapa

Kod trasy

48673
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

  • Rodzaj aktywności: Żeglarstwo
  • Stopień trudności: Średni
  • Gwiazdki:  1.4
  • Dystans: 672 km
  • Data: 11 października 2014
  • Lokalizacja: Alicante
Projekt Imago Maris powstał z myślą o propagowaniu idei żeglarstwa morskiego wśród osób niewidomych, pochodzących z różnych państw europejskich. Głównym celem jest wymiana doświadczeń oraz integracja środowiska niewidomych żeglarzy z różnych zakątków Europy.
Organizujemy międzynarodowe rejsy morskie na dużych żaglowcach dla osób niewidomych i słabowidzących.

Udział w rejsie to możliwość przeżycia prawdziwej żeglarskiej przygody, stawienie czoła wyzwaniu, jakim jest morze. To także szansa na poznanie nowych ludzi, nawiązanie nowych znajomości, wspólne pokonywanie przeszkód i wspólne świętowanie sukcesu. Już w pierwszych godzinach rejsu, pierwsze wspólnie wykonywane zadania przełamują pierwsze bariery.

Początkowy niepokój i niepewność w poruszaniu się na żaglowcu znika. Już po kilku godzinach zadomawiasz się i czujesz się jakby to był Twój drugi dom. Zadania, które z początku wydają się niemożliwe do wykonania, po kilku dniach stają się banalnie proste. Nie ma podziału na „tych co widzą i tych co nie widzą”. Wszyscy zmagają się z podobnymi problemami.
Trasę poleca
PolakPotrafi.pl
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.