Powrót ze stajni przez Kadyny

Dodano 21 października 2012 przez plik GPX
Powrót ze stajni przez Kadyny
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

15247
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

89751
Jesienne
89752
pastwisko
Po Norke na pastwisko i do stajni.
Ja nie mogę opuszczać stajni o 17, bo wtedy mnie niesie na rower.No bo co bym miała robić w domu tak wcześnie?? Więc pojechalam do Kadyn. Droga przez Przybyłowo zrobiona nowa, dobrze się jedzie az do samej Białej Drogi. W Przybyłowie jak widać na zdjęciu było jeszcze dość widno, ale potem szybko zrobiło się ciemno, plus mega gęsta mgła więc białą droga jechałam po omacku licząc, że nie wpadnę w błoto. Na Białej drodze, zwłąszcza w drugiej połowie byłam szczęsliwa, że mam fulla :D Zjad do Kadyn i szybki powrót dołem do Elbląga - po godzince byłam w domu:)

Trasa wg GPSa wyszła 8 godzin, bo 5 godzin spędziłam w stajni (3 godzinny teren). Licznik rowerowy naliczył niecałe 3 godz. jazdy.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych
Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowo-krajoznawcza, przedstawia obszar województwa warmińsko-mazurskiego. Zasięg mapy wyznaczają: granica polsko-rosyjska na północy, Elbląg na zachodzie, Ostrołęka na południu i Grajewo na wschodzie. Warmia i Mazury to region o...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
kys30
10 listopada 2015 kys30 napisał:
Fajna trasa
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.