Pora na Poraj

Dodano 25 lipca 2021 przez plik GPX
Pora na Poraj
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

221350
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

1250052
Zabytkowy kościół
1250053
Fontanna na rynku
1250054
Nie tego szukam
1250055
Kładka nad Wartą
1250056
Jez. Porajskie
co s tu chyba kwitnie na zielono
1250057
Widok na zaporę
1250058
Zapora
1250059
Jezioro Porajskie
1250060
Masłońskie Beach
ale jakoś nikt się nie kąpie
1250061
Jezioro Porajskie
1250062
Zamek w Siewierzu
1250063
Zamek w Siewierzu
1250064
Marina
1250065
Gastronomia
Nad jezioro Porajskie. Odwiedzone po raz pierwszy ale jakiegoś efektu tajskiego żarcia nie było ;). Objechane prawie dookoła, jakieś dwie dzikie i brudne plaże nad zieloną zawiesiną zamiast wody na dodatek bez żadnej infrastruktury gastronomicznej. Być może w zamkniętych ośrodkach lepiej to wygląda ale nie wstępowałem. Pod kątem podróży z gadułką nie ma perspektywy. Jakieś lokalne tripy MTB może i byłyby fajne ale ogólnie nic ciekawego. W drodze powrotnej zahaczone o zamek w Siewierzu i Pogorię IV.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Małopolska na rowerze
Małopolska na rowerze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia sieć zrealizowanych do tej pory (VII 2020) tras rowerowych: - z projektu VeloMałopolska; - Szlak wokół Tatr (część polska); - inne szlaki rowerowe (lokalne terenowe, szlak Orlich Gniazd, Green Velo, Szlak karpacki).  ...

Mapa Jura Krakowsko-Częstochowska
Jura Krakowsko-Częstochowska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Jury Krakowsko-Częstochowskiej zaznaczone zastały szlaki piesze, konne i rowerowe, w tym najważniejsze: Jurajski Szlak „Orlich Gniazd”, Szlak twierdzy Kraków, Szlak Zamonitu, Szlak Żarecki i inne.

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.