Półmaraton 21 km Bielsko-Biała

Dodano 6 grudnia 2016 przez plik GPX
 • Opis
 • Mapa

Kod trasy

90140
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 5.2
 • Dystans: 21,2 km
 • Czas trwania: 2 h 6 min
 • Średnia prędkość: 10,01 km/h
 • Przewyższenie: 505 m
 • Suma podejść: 1 522 m
 • Suma zejść: 1 507 m
 • Data: 6 grudnia 2016
 • Lokalizacja: Bielsko-Biała
Trasa półmaratonu jest szybka. Na dystansie 21,097 km macie 815 m przewyższenia. Nawierzchnia: teren ponad 80%, asfalt (w dolinie Wapienicy), kostka brukowa (szeroka ścieżka rowerowa).

Start zorganizowany będzie przy hali widowiskowej w Bielsku-Białej. Od hali pobiegniemy ścieżką rowerową w stronę dolnej stacji kolejki na Dębowiec, wzdłuż ul.Karbowej. Następnie trasa prowadzi stokiem narciarskim w górę obok schroniska na Dębowcu (dolną stację kolejki mijamy po lewej!). Na Dębowcu proponujemy popatrzeć na piękne widoki na miasto.
Za schroniskiem pobiegniemy w prawo (szlakiem konnym) szybkim zbiegiem w kierunku Wapienicy, lekkie podbiegi. Dobiegniemy do asfaltu, którym pobiegniemy w lewo w stronę zbiornika Wapienica. Za zbiornikiem pobiegniemy w prawo (teren) na "pętlę w Wapienicy". Będziemy się piąć wysoko w górę do wysokości ok. 700m n.p.m. Dość stromy podbieg, ale da się bez problemu wybiec szybko. Piękne widoki na miasto Bielsko-Biała i całą Dolinę Wapienicy.
Trasę poleca
Ultra Beskid Sport

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Beskid Śląski, Żywiecki i Mały
Beskid Śląski, Żywiecki i Mały - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Beskidu Śląskiego, Żywieckiego i Małego - zostały zaznaczone na niej najpotrzebniejsze dla turystów informacje: przebiegi szlaków i atrakcje turystyczne. Z mapy można korzystać będąc offline, po zakupie wybiera się ją jako jeden z...

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Beskid Śląski - dla wymagających
Beskid Śląski - dla wymagających - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa obejmuje obszar bardzo popularnego i często odwiedzanego zakątka Beskidów, jakim jest Beskid Śląski. Zasięg Beskidu Śląskiego mapy wyznacza tereny od Skoczowa i Bielska-Białej na północy po Jaworzynkę i Zwardoń na południu oraz Węgierską Górę...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.