Polkowice-Lubin_2

Dodano 21 sierpnia 2016 przez plik GPX
  • Opis
  • Mapa

Kod trasy

84729
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

Początek przy kładce pieszo-rowerowej nad drogą S-3 w Polkowicach. Za kładką kierujemy się kierunku Sobina jadąc dowolnymi ulicami przez Polkowice Dolne. W Sobinie kierujemy się na wschód i lasami podążamy do Szklar Górnych po drodze dwukrotnie przekraczając tor kolejowy. W połowie drogi do Szklar nasza trasa zmienia bieg na południowy. W Szklarach Dolnych, za cmentarzem, skręcamy w lewo (na wschód) i za pałacem w prawo (na południe). Przejeżdżamy obok dużego osiedla domków, przeskakujemy przez szosę i szutrowym traktem jedziemy do wsi Obora. W Oborze docieramy do głównej ulicy, którą jedziemy na południe. Za wsią zjeżdżamy na ścieżkę rowerowo-pieszą i jedziemy do Lubina. Tam ścieżka rowerowa skręca w lewo (na północny-wschód) i łukiem dociera do ulicy Hutniczej. Ulicą Hutniczą dojeżdżamy do tunelu i dalej osiedla "D".

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Ziemia Lubuska
Ziemia Lubuska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa krajoznawcza województwa lubuskiego z wyszczególnionymi atrakcjami turystycznymi. Na mapie umieszczono grafiki atrakcji turystycznych.

Mapa Dolina Odry. Kraina Łęgów Odrzańskich
Dolina Odry. Kraina Łęgów Odrzańskich - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Aktualizowana w terenie mapa Krainy Łęgów Odrzańskiech obejmuje obszar od Wrocławia do Głogowa. Osią mapy jest rzeka Odra. Na mapie umieszczono aktualne szlaki piesze i rowerowe.

Mapa Bory Dolnośląskie
Bory Dolnośląskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Borów Dolnośląskich swoim zasięgiem obejmuje obszar samych Borów, Dolne Łużyce (także z częścią niemiecką) oraz Przemkowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Łuku Mużakowa. Wschodnią granicę mapy wyznaczają Głogów i Chojnów....

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0