POJEZIERZE MAZURSKIE - Wąwóz Rzeki Sajny

Dodano 21 marca 2012 przez rysowanie
POJEZIERZE MAZURSKIE - Wąwóz Rzeki Sajny
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

7665
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

59526
100_4928
Trasa: Reszel - Wąwóz rzeki Szajny - Reszel

Szlaki: bez szlaku

Wąwóz polodowcowy położony w południowej części miasta Reszel. Obecnie w wąwozie znajduje się park miejski "Zielona Dolina" - założony w końcu XIX wieku z inicjatywy biskupa warmińskiego - Andrzeja Thiela. Na skarpach wąwozu rzeki Sajny posadzono drzewa, krzewy, zorganizowano klomby kwiatowe. Zbudowano kilka mostków łączących oba brzegi rzeki. Park wielokrotnie modernizowano wzbogacając o amfiteatr i  minizoo.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych
Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowo-krajoznawcza, przedstawia obszar województwa warmińsko-mazurskiego. Zasięg mapy wyznaczają: granica polsko-rosyjska na północy, Elbląg na zachodzie, Ostrołęka na południu i Grajewo na wschodzie. Warmia i Mazury to region o...

Mapa Pojezierze Olsztyńskie. Część północna
Pojezierze Olsztyńskie. Część północna - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Olsztyna i okolic przedstawia północną część Pojezierza Olszyńskiego oraz fragment Pojezierza Iławskiego i Mrągowskiego. Zasięg mapy wyznaczają: Lubomino i Dobre Miasto na północy, Reszel i Sorkwity na wschodzie, Olsztyn na południu oraz Morąg...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.