POJEZIERZE MAZURSKIE - Kanał Mazurski II

Dodano 4 listopada 2012 przez plik GPX
POJEZIERZE MAZURSKIE - Kanał Mazurski II
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

15484
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

90883
100_5683
Trasa: Śluza Guja-Piaski - Jezioro Rydzówka - Śluza Guja-Piaski

Szalki: bez szlaku

Śluza Guja-Piaski
Długość: 45 m
Szerokość wrót: 7,7 m
Różnica poziomów: 11,8 m
Usytuowana na 10,03 km od początku kanału. Śluza komorowa, żelbetowa, dokowa o długości całkowitej – 66m. Jeden zbiornik oszczędnościowy. Zużycie wody na jedno śluzowanie – ok. 4100m3. Budowę realizowano w latach 1934 – 1940. Budowla wykończona w 100% i sprawna technicznie. Zamknięcia na głowie górnej – wrota wsporne, na głowie dolnej – zasuwa stalowa, płaska. Śluza posiada na głowie dolnej dwie sterówki. Napęd mechanizmów ręczny i elektryczny (napęd elektryczny po 1945 roku został zdemontowany). Na głowie dolnej znajduje się most drogowy żelbetowy.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych
Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowo-krajoznawcza, przedstawia obszar województwa warmińsko-mazurskiego. Zasięg mapy wyznaczają: granica polsko-rosyjska na północy, Elbląg na zachodzie, Ostrołęka na południu i Grajewo na wschodzie. Warmia i Mazury to region o...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
boulinek11
17 listopada 2012 boulinek11 napisał:
Nigdy na mazurach nie bylem, ale moze kiedys, jak ktos wrzuci ciekawa trase
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.