Pod Sanktuarium w Sulisławicach

Dodano 25 maja 2012 przez rysowanie
  • Opis
  • Mapa

Kod trasy

9659
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

Tradycyjna przejażdżka do Sulisławic. Dla urozmaicenia wycieczki w wariancie powrotnym realizujemy ją inną drogą. Na odcinku od końca zabudowań Skrzypaczowic do Krzcina drogę stanowią betonowe, sześciokątne płyty (trylinka). W Krzcinie można łatwo stracić orientację za sprawą przecinania się licznych dróg asfaltowych. Przeprawa promowa czynna do godziny 21. Na szlaku rosną w oczach dwa wybijające się ponad otoczenie kościoły: Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Sulisławicach oraz XV-wieczny kościół Św. Mikołaja w Łoniowie.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Wyżyna Sandomierska
Wyżyna Sandomierska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Wyżyny Sandomierskiej przedstawia ziemię sandomierską - historyczną krainę Polski położoną między Pilicą a Wisłą oraz między Sanem a Dunajcem. Zasięg mapy wyznaczają: Józefów nad Wisłą na północy, Gnojno na zachodzie, Nowa Dęba na południu i...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.