Plaże Mui Ne

Dodano 17 lutego 2013 przez rysowanie
Plaże Mui Ne
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

17183
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

99338
DSCF9851
DSCF9851
99339
DSCF9895
DSCF9895
99340
DSCF9899
DSCF9899
"I udało się. Mimo iż zapowiadali opady deszczu, ranek był słoneczny, a plaże mocno wyludnione. Była więc okazja, by zrobić kilka zdjęć i zażyć kąpieli w Morzu Południowo-Chińskim. Gdzie ja pomyślałabym kilka lat wstecz, Ze kiedyś takie marzenia o podróżowaniu po świecie się spełnią..." wloczykijje.blogspot.com
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta