Piwniczna - Jarzębaki - Pisana Hala - łabowska Hala, Jaworzyna - Czarny Potok

Dodano 29 czerwca 2014 przez plik GPX
Piwniczna - Jarzębaki - Pisana Hala - łabowska Hala, Jaworzyna - Czarny Potok
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

44472
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 4.1
 • Dystans: 25,8 km
 • Czas trwania: 3 h 33 min
 • Średnia prędkość: 7,27 km/h
 • Przewyższenie: 759 m
 • Suma podejść: 1 272,62 m
 • Suma zejść: 984,62 m
 • Data: 28 czerwca 2014
 • Lokalizacja: Piwniczna-Zdrój
249499
IMAG035211
249500
IMAG035320
Trasę można właściwie pokonać na trzy sposoby: bieg, treking bądź rower.
Najlepiej zacząć ją z Piwnicznej, gdzie można dotrzeć busem z Krynicy Zdroju.
Wysiadamy na rynku i już tutaj zaczynamy wycieczkę, kierując się cały czas żółtym szlakiem. Na początku czeka nas spory podbieg/podjazd, ale później trasa jest już spokojna i przyjemna.
Na rozdrożu szlaków kończymy poruszać się szlakiem żółtym, a zmieniamy go na czerwony, prowadzący nas w kierunku Łabowskiej Hali. Mijamy Pisaną Halę i Wierch nad Kamieniem.
Po dotarciu na Łabowską Halę można przy schronisku zrobić sobie małą przerwę. Po czym ruszamy w kierunku Runka nadal szlakiem czerwonym. Z Runka udajemy się na Jaworzynę. Po dotarciu na szczyt Jaworzyny Krynickiej (1114 m n.p.m.) możemy zbiec nartostradą (trasa nr 1) lub udać się innym szlakiem na dół, np. szlakiem zielonym bądź tzw drogą towarową.

Trasę można pokonąć w ciągu 2-6 godzin, w zależności od wybranej przez nas aktywności.
Szlaki są dobrze oznaczone, więc nie powinno być problemów z poruszaniem się.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Beskid Sądecki
Beskid Sądecki - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa offline wydawnictwa Compass, którą można otworzyć na telefonie w naszej aplikacji Traseo, obejmuje cały obszar Beskidu Sądeckiego, od doliny Dunajca na zachodzie i północnym zachodzie, po Krynicę, Tylicz i Muszynkę na południowym wschodzie....

Mapa Małopolska na rowerze
Małopolska na rowerze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia sieć zrealizowanych do tej pory (VII 2020) tras rowerowych: - z projektu VeloMałopolska; - Szlak wokół Tatr (część polska); - inne szlaki rowerowe (lokalne terenowe, szlak Orlich Gniazd, Green Velo, Szlak karpacki).  ...

Mapa Beskid Niski
Beskid Niski - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Beskidu Niskiego wydawnictwa Compass to mapa offline na urządzenia mobilne w skali 1:50 000 prezentująca obszar Beskidu Niskiego. Zasięg mapy obejmuje tereny od Krynicy-Zdrój i Grybowa na zachodzie po Komańczę i Szczawne na wschodzie oraz...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.