Pierwsza wycieczka w tym roku

Dodano 15 kwietnia 2023 przez aplikację Android
Pierwsza wycieczka w tym roku
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

294128
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Piesza wycieczka
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 4.4
 • Dystans: 8,8 km
 • Czas trwania: 2 h 2 min
 • Średnia prędkość: 4,32 km/h
 • Przewyższenie: 46,02 m
 • Suma podejść: 475,15 m
 • Suma zejść: 459,13 m
 • Data: 15 kwietnia 2023
1626674
wysepka na Małej Panwi
1626675
mała przeszkoda
jakiś bezimienny strumyk, dobrze, że wąski, i można go przeskoczyć
1626676
Godzilla z Felkiem
biegali cały czas jak szaleni, Godzilla u mnie zdecydowanie nabrał kondycji
1626677
Godzilla spragniony
Jak tu się napić i łap nie zamoczyć
1626678
syfiarz
dzisiaj rano zmieniłem pościel, więc Felek oczywiście musiał najpierw wejść do wody, potem do błota a na końcu się wytarzać (obaj, rzecz jasna, śpią że mną)
1626679
Myślina
ujście do Małej Panwi, i to jest miejsce, gdzie zawracamy
1626680
Felek i Godzilla
szczęśliwe psy
Nigdy tak późno nie zaczynałem aktywności krajoznawczej, ale po pierwsze pogoda, jaka była dotychczas, wiemy, a po drugie to tak mi się życie poukładało, że muszę wszędzie i zawsze brać moich chłopaków. Znalazłem świetne miejsce, odludzie zupełne, przez 2 godziny nie tylko nie spotkałem nikogo, ale nawet z daleka nie widziałem. Mogłem więc wypuścić Godzillę bez obawy, że zje po drodze jakiegoś psa. Chyba jeszcze nigdy w życiu tak się nie wybiegał swobodnie (może u poprzedniego właściciela, ale wątpię).
Zebrałem się dopiero w południe, a nawet parę minut po, ale to nie jest daleko - niewiele ponad godzinę jazdy. Skończyliśmy w samą porę, jak tylko wsiedliśmy do samochodu, to zaczęło padać.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Kraina Dinozaurów
Kraina Dinozaurów - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Kraina Dinozaurów to obszar ograniczony miejscowościami: Krupski Młyn, Dobrodzień, Zagwiździe, Opole. W centrum mapy znajduje się Jezioro Turawskie z zaznaczonymi wieloma ośrodkami. Obok Jeziora jest miejscowość Krasiejów, gdzie odkryto...

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Euroregion Praděd
Euroregion Praděd - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Turistická mapa Euroregionu Praděd zahrnuje území česko-polského příhraničí: na české straně okresy Jeseník a Bruntál, na polské straně Opolské vojvodství. Speciálně zpracovaný kartografický podklad obsahuje nezbytné informace pro aktivní...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.