Piątkowo-Rusałka-Strzeszynek-Kiekrz-Lusowo-Sierosław-Lusowo-Piątkowo

Dodano 27 marca 2012 przez plik GPX
Piątkowo-Rusałka-Strzeszynek-Kiekrz-Lusowo-Sierosław-Lusowo-Piątkowo
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

7848
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 3.4
 • Dystans: 69,0 km
 • Czas trwania: 5 h 10 min
 • Średnia prędkość: 13,34 km/h
 • Przewyższenie: 56,55 m
 • Suma podejść: 374,07 m
 • Suma zejść: 397,84 m
 • Data: 27 marca 2012
 • Lokalizacja: Polska, wielkopolskie, Poznań
60161
Zachodni brzeg jeziora Kierskiego
60162
Jezioro Lusowskie
Nastała wiosna. Coraz milej opuszczać domowe ognisko i aktywnie spędzać czas na zewnątrz. Sobotni wypad prowadził przez Piątkowo (start os.B.Chrobrego), następnie Golęcin (jez. Rusałka), potem Strzeszyn (jez. Strzeszyńskie) oraz Kiekrz (jez. Kierskie) i Lusowo (jez. Lusowskie) do Sierosławia (przerwa na kawę). Powrót szybszą trasą w dużej części asfaltem. Kierujemy się ponownie w stronę jeziora Lusowskiego, tym razem od południowej strony. Następnie przez Batorowo do Przeźmierowa, wzdłuż drogi nr 92. Zjeżdżamy w dół pod wiaduktem na ul. Lutycką, a następnie na lewo na szlak rowerowy prowadzący do jez. Strzeszyńskiego. Na wysokości ul. Biskupińskiej kręcimy w prawo pokonując mały podjazd. Ulica Biskupińska poprowadzi nas do stacji kolejowej Poznań Strzeszyn, a następnie do Suchego Lasu. Stąd już prosto do Moraska i zamykając pętlę na os.B.Chrobrego kończymy przejazd. Trasa prosta, malownicza prowadząca w okolicy kilku jezior. Ze spokojem można ją pokonać w 5h z przerwą na kawę lub posiłek.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Okolice Poznania. Część Południowa
Okolice Poznania. Część Południowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Poznania to aktualizowane w terenie wydanie południowych okolic Poznania z zaznaczonymi szlakami pieszymi i rowerowymi. Obejmuje zasięgiem Stęszew, Środę Wielkopolską, Kostrzyn.

Mapa Okolice Poznania. Część północna
Okolice Poznania. Część północna - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Poznania to aktualizowane w terenie wydanie północnych okolic Poznania z zaznaczonymi szlakami pieszymi i rowerowymi. Obszar mapy obejmuje teren Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki oraz Park Krajobrazowy Promno.

Mapa Szlak Piastowski
Szlak Piastowski - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Szlaku Piastowskiego, który przebiega przez województwa: wielkopolskie i kujawsko-pomorskie. Mapa została zaktualizowana w terenie, zostały na niej uwzględnione wszelkie niezbędne informacje turystyczno-krajoznawcze oraz informacje...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta