Trasę zaczynamy przy ośrodku PTTK następnie jedziemy za zielonym szlakiem rowerowym.jedziemy bardzo krótko Lekko zniszczoną drogą
następnie wjeżdżamy na ul.Targową przejeżdżamy przez most i odrazu skręcamy w lewo w drogę asfaltową jedziemy wałami prosto aż dojedziemy do ul jałowcowa wtedy skręcamy w prawo i jedziemy prosto do góry Będziemy przejeżdżać koło Hotelu Dobczyce jedziemy prosto aż nie dojedziemy do stacji elektroenergetycznej skręcamy tak jak szlak w prawo i zaczynamy zjeżdżać kiedy już zjedziemy będziemy przy restauracji zajazd przechodzimy na drugą stronę ul Myślenickiej i jedziemy boczną uliczką za szlakiem.po kilku minutach wyjedziemy na drogę do Gorzkowa skręcamy w prawo.Po kolejnych kilku minutach skręcamy w boczną uliczkę w prawo (tak jak szlak idzie) będziemy jechać krotko tą uliczką kiedy dojedziemy do końca skręcamy w prawo i jedziemy prosto będziemy przejeżdżać koło wodociągów.kiedy już przejedziemy koło wodociągów skręcamy w prawo (tak jak szlak) zjeżdżamy na dół I wyjedziemy koło OSP Nowa wieś skręcamy kolejny raz w prawo aż dojedziemy do skrzyżowania. Wtedy skręcamy w lewo do góry Kiedy już wyjedziemy przejedziemy koło szkoły podstawowej my jedziemy prosto trochę zjedziemy na dół a następnie wyjedziemy lekko pod górę.Skręcamy w prawo (tak jak szlak) następnie jedziemy cały czasz prosto. Możemy podziwiać piękne widoki.po kilku nastu minutach zjedziemy na dół następnie skręcamy w prawo przejeżdżamy koło dworu Sieraków i jedziemy prosto.Po kilku minutach skręcamy w prawo tak jak szlak i jedziemy prosto aż do starej szkoły w Dziekanowicach Wtedy skręcamy w lewo jedziemy kilka minut drogą 964 Aż do skrętu w prawo (tak jak szlak)
wtedy zaczniemy zjeżdżać na dół .po kilku minutach asfalt się skończy i będziemy jechać przez kilka minut drogą żwirową zjeżdżamy na dół za szlakiem Kiedy już zjedziemy skręcamy w prawo i jedziemy przez kilka minut drogą nr 967 aż dojedziemy do ronda. Kiedy już dojedziemy do ronda przejeżdżamy przez most i skręcamy w prawo na Niezdów jedziemy cały czas ul jagielońską.Aż dojedziemy do Firmy ES-system wtedy będzie droga w bok do góry jedziemy cały czas do góry aż nie wyjedziemy do Krzyżu na Skrzynce.Kiedy już wyjedziemy to jedziemy prosto lekko na na dół.po chwili dojedziemy do Głównej drogi przejeżdżamy na drugą stronę na ulice widokową jedziemy pod gorę po kilku minutach skończy się asfalt i zacznie się droga przez łąkę.jedziemy do małego lasu i przejeżdżamy przez niego kiedy już przejedziemy.jedziemy chwile skrajem pól aż dojedziemy do wydeptanej ścieżki też przez łąkę są tutaj przepiękne widoki później jedziemy lekko na dół do drogi asfaltowej. Kiedy już dojedziemy jedziemy cały czas prosto kiedy będzie rozwidlenie Na stare miasto my zjeżdżamy w dól na ul Kazimierza wielkiego.Po kilku minutach dojedziemy na rynek Dobczyc my skręcamy w prawo aż do kościoła Matki Bożej Wspmożenia Wiernych.skręcamy w prawo w ul kościelną i cały czas nią jedziemy aż dojedziemy do restauracji podzamcze my skręcamy w lewo przy przystanku w prawo i znowu w prawo I dojeżdżamy do punktu z którego startowaliśmy.(na trasie są przepiękne widoki,kościół w Dziekanowicach, Rynek Dobczycki,Krzyż na skrzynce)
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce
Skomentuj