Pętla południowo-zachodnia Lubina

Dodano 6 maja 2012 przez plik GPX
Pętla południowo-zachodnia Lubina
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

9014
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.6
 • Dystans: 13,1 km
 • Przewyższenie: 28,2 m
 • Suma podejść: 80,67 m
 • Suma zejść: 80,67 m
 • Data: 6 maja 2012
 • Lokalizacja: Polska, dolnośląskie, Lubin
63035
LTR-236-
Pętla południowo-zachodnia Lubina.
Długość trasy – 13 km.
Najwyższy punkt 157 m n.p.m., najniższy punkt 118 m n.p.m.
Rozpoczynamy ze skrzyżowania ulicy Gajowej z Wrzosową. Przejeżdżamy przez Park Leśny i podążamy na zachód z lekkim odchyleniem zachodnim trzymając się zielonego szlaku rowerowego. Dojeżdżamy do drogi łączącej Osiek z Chróstnikiem. Kierujemy się w prawo (na zachód). Po drodze przejeżdżamy przez tory kolejowe. Dojeżdżamy do Chróstnika. Na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną przechodzimy na drugą stronę jezdni. Dalej na zachód zielonym szlakiem rowerowym, który w pewnym momencie krzyżuje się z niebieskim pieszym. Na tym skrzyżowaniu kierujemy się w prawo na północ i niebieskim podążamy do Krzeczyna. Przy pierwszych domach wjeżdżamy w prawo (na wschód) w asfaltową drogę. Pole, a następnie las i znowu pole. Docieramy na zaplecze ciepłowni (wysoki komin). Tuż przy płocie zmieniamy kierunek na północny (w lewo). Przejeżdżamy mostkiem przez Baczynę i włączamy się w ulicę Przemysłową (w prawo - na wschód). Jedziemy w pewnym momencie piękną aleją kasztanową. Gdy kończy się aleja kierujemy się na prawo (na południe) i przejeżdżamy przez tory. Za torami w polną drogę na wprost. Docieramy do szosy łączącej Lubin z Legnicą. Przechodzimy na drugą stronę i brzegiem ogródków działkowych dojeżdżamy do torów. Przez tory i na wprost do zielonego szlaku pieszego, który opuściliśmy około 10 kilometrów wcześniej. Tym znanym nam już szlakiem wracamy na miejsce startu.
Pełen opis trasy na stronie:
www.lubinskietrasyrowerowe.pl
Paweł Niewodniczański

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych
Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Wybrać około 100 atrakcji z tego regionu to niezwykle trudne zadanie. Miejsc szczególnych, wartych odwiedzenia jest tutaj znacznie więcej. Subiektywnego wyboru dokonał – opierając się na doświadczeniu jako pilota wycieczek, przewodnika...

Mapa Dolina Odry. Kraina Łęgów Odrzańskich
Dolina Odry. Kraina Łęgów Odrzańskich - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Aktualizowana w terenie mapa Krainy Łęgów Odrzańskiech obejmuje obszar od Wrocławia do Głogowa. Osią mapy jest rzeka Odra. Na mapie umieszczono aktualne szlaki piesze i rowerowe.

Mapa Ziemia Lubuska
Ziemia Lubuska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa krajoznawcza województwa lubuskiego z wyszczególnionymi atrakcjami turystycznymi. Na mapie umieszczono grafiki atrakcji turystycznych.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.