Pętla po lasach do S22

Dodano 22 września 2012 przez plik GPX
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

14395
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

86311
droga ginie
W tym miejscu droga, dotąd ładnie wyraźna, rozpływa się wchłonięta przez puszczę;) Szukałysmy chwilę to tu to tam, w końcu pojechałam "na czuja" przez las. Az znalazło sie cos co przypominało drogę.
po lasach między Stobojami a S22 idą 2 główne drogi. Byłam ciekawa jak dokłądnie wygląda przebieg tych dróg z GPSem. Więc zjechałam krótszą, potem dróżką przebiłam się do drugiej i nią wjechałam do góry:)

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Kanał Elbląski i okolice
Kanał Elbląski i okolice - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa "Kanał Elbląski" przedstawia przebieg jednej z większych atrakcji Polski północnej, jaką jest właśnie Kanał Elbląski, czyli żeglowna droga wodna na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. W latach 70. XX w. część kanału...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0