P-Z-ZGR-127, szlak pieszy zielony, Banie - Trzcińsko Zdrój

Dodano 9 marca 2023 przez plik GPX
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

289937
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

1606483
P-Z-ZGR-127-m
NUMER SZLAKU W SERWISIE www.WedrujzNami.pl: P-Z-ZGR-127
NUMER SZLAKU WG PTTK: ZP-1144-z
PRZEBIEG SZLAKU: Banie - Karpiniki - jez. Długie - jez. Górne - Swobnica - most Tywa - Leśniczówka Długie - jez. Strzeszowskie - jez. Małe Węglino - jez. Miejskie - Trzcińsko Zdrój
NAZWA SZLAKU: Szlak Pojezierza Trzcińskiego
POWIAT: Gryfiński
GMINA: Banie, Trzcińsko Zdrój
NAWIERZCHNIE: wszystkie rodzaje dróg
KOLOR: zielony pasek, pomiędzy dwoma białymi w poziomie
ROK POWSTANIA: 2008
ROK OSTATNIEGO ODNAWIANIA: 2008-2011
ROK OSTATNIEGO MONITORINGU/POMIARU: 2008
DŁUGOŚĆ: 29,9 km (według pomiaru GPS) - ze względu na różne urządzenia pomiarowe, należy brać pod uwagę różnice w długości szlaku od 1 do 3%.
WAŻNE UWAGI: Szlak ma charakter liniowy. W 2008 roku ostatnio poddawany renowacji. Generalnie oznakowanie oceniamy jako niedostateczne (uwagi użytkowników). Szlak do pilnej renowacji.

Szczegółowy opis szlaku - https://wedrujznami.pl/P-Z-ZGR-127

Wszystkie szlaki jakie zmierzyliśmy lub wykonaliśmy znajdziesz w serwisie www.WedrujzNami.pl . Jeśli znasz szlak, a nie ma go w naszym rejestrze, prosimy o przesłanie pliku .gpx oraz kilku słów o szlaku, zdjęć, abyśmy stworzyli jego wizytówkę. A jak masz czas, zapraszamy do stworzenia opisu szlaku, według naszego systemu. Szlaki są dla wszystkich i musimy je promować wspólnie.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Ziemia Lubuska
Ziemia Lubuska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa krajoznawcza województwa lubuskiego z wyszczególnionymi atrakcjami turystycznymi. Na mapie umieszczono grafiki atrakcji turystycznych.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.