Orzesze Pszczyna Strumień Żory

Dodano 29 lipca 2013 przez plik GPX
Orzesze Pszczyna Strumień Żory
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

26524
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 4.9
 • Dystans: 103 km
 • Przewyższenie: 94,1 m
 • Suma podejść: 343,28 m
 • Suma zejść: 346,3 m
 • Data: 21 lipca 2013
 • Lokalizacja: Polska, śląskie, Orzesze
142156
15342
142157
292
142158
416
142159
31457
142160
537
142161
649
Trasa przebyta na rowerach górskich ale najodpowiedniejsza dla roweru trekingowego (crossowego).
Ze względu na długość jej stopień trudności określam na średni. Podjazdy i zjazdy bardzo łagodne a w większości trasa płaska.

Z ciekawszych miejsc na trasie to zbiorniki Łąka i Goczałkowice. Całe miasto Pszczyna a szczególnie "zameczek" i rynek. W Strumieniu można przycupnąć w parku miejskim i odwiedzić cukiernię nieopodal rynku. Między Strumieniem a Pawłowicami w obszarze zalesionym (szlak żółty) jedzie się po grobli bardzo przyjemnie ale trzeba uważać na wystające skalne słupki graniczne. W Pawłowicach można zebrać siły w parku przed atakiem na Żory szczególnie w upalne dni jazda polnymi drogami daje w kość.

Polecam

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Beskid Śląski, Żywiecki i Mały
Beskid Śląski, Żywiecki i Mały - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Beskidu Śląskiego, Żywieckiego i Małego - zostały zaznaczone na niej najpotrzebniejsze dla turystów informacje: przebiegi szlaków i atrakcje turystyczne. Z mapy można korzystać będąc offline, po zakupie wybiera się ją jako jeden z...

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Ziemia Oświęcimska. Dolina Karpia
Ziemia Oświęcimska. Dolina Karpia - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa obejmuje tereny od Pszczyny na zachodzie po Alwernię i Wadowice na wschodzie oraz od Chrzanowa na północy po Andrychów i Bielsko-Białą na południu. Wydanie 1, 2017

Wasza ocena: 5.0 (2 głosy)

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
leo
30 lipca 2013 leo napisał:
Aha, to chyba jest szlak zielony tzw. cesarski. Zółty odbija do Studzionki koło altanki przedtorami,
leo
30 lipca 2013 leo napisał:
Fajna wycieczka. Rzeczywiście ta grobla w lesie koło Strumienia to dla mnie odkrycie roku. Byłem tam niedawno, ciekawe jak tam jest po deszczu.
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.