Orle Gniazdo - trasa rowerowa #6

Dodano 17 grudnia 2018 przez plik GPX
Orle Gniazdo - trasa rowerowa #6
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

138165
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 4.8
 • Dystans: 7,5 km
 • Przewyższenie: 400,23 m
 • Suma podejść: 885,79 m
 • Suma zejść: 1 036,17 m
 • Lokalizacja: Szczyrk
785160
CKiR Orle Gniazdo
Grill Bike Bar
Niebieski szlak rowerowy: Orle Gniazdo - os. Więzikówka – os. Beniatka – Szczyrk Skalite – ul. Beskidzka do ul. Wczasowa (szlakiem św. Jakuba) – Orle Gniazdo

Trasę rozpoczynamy przy CKiR Orle Gniazdo.

Mijamy Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski "Na Górce" i kierujemy się na niebieski szlak, łączony w tym miejscu z czarnym szlakiem górskim.

Przejeżdżamy przez Osiedle Więzików, następnie na rozwidleniu szlaków wybieramy szlak niebieski i docieramy do Osiedla Bieniatka.

Do Centrum Szczyrku zjeżdżamy ul. Szczytową, z której skręcamy w prawo w ul. Beskidzką, tym samym znajdując się na szlaku św. Jakuba.

Mijamy Cmentarz Parafialny oraz zabytkowe Sanktuarium Świętego Jakuba. Liczący ponad 200 lat kościół to najstarszy i najcenniejszy zabytek architektury w mieście.

Na skrzyżowaniu ulic Beskidzkiej, Wczasowej i Skalistej skręcamy w prawo i niebieskim szlakiem prowadzącym ul. Wczasową docieramy do CKiR Orle Gniazdo.

Pokonując trasę możemy podziwiać pasmo Skrzycznego oraz pasmo Beskidu Żywieckiego.
Trasę poleca
MARROB Studio

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Beskid Śląski, Żywiecki i Mały
Beskid Śląski, Żywiecki i Mały - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Beskidu Śląskiego, Żywieckiego i Małego - zostały zaznaczone na niej najpotrzebniejsze dla turystów informacje: przebiegi szlaków i atrakcje turystyczne. Z mapy można korzystać będąc offline, po zakupie wybiera się ją jako jeden z...

Mapa Beskid Śląski - dla wymagających
Beskid Śląski - dla wymagających - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa obejmuje obszar bardzo popularnego i często odwiedzanego zakątka Beskidów, jakim jest Beskid Śląski. Zasięg Beskidu Śląskiego mapy wyznacza tereny od Skoczowa i Bielska-Białej na północy po Jaworzynkę i Zwardoń na południu oraz Węgierską Górę...

Mapa Beskid Śląski
Beskid Śląski - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Beskidu Śląskiego obejmuje tereny od Skoczowa i Bielska-Białej na północy po Worek Raczański na południu oraz Żywiec na wschodzie i Jabłonków (Czechy) na zachodzie. Beskid Śląski to góry o dużych wysokościach względnych, jednak dobrze poznane...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.