OKOLICE KRAKOWA: Mikrowyprawa kajakowo-rowerowa Nowa Huta - Niepołomice

Dodano 7 grudnia 2019 przez rysowanie
OKOLICE KRAKOWA: Mikrowyprawa kajakowo-rowerowa Nowa Huta - Niepołomice
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

162998
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Kajak
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 3.1
 • Dystans: 37,0 km
 • Przewyższenie: 20,52 m
 • Suma podejść: 40,7 m
 • Suma zejść: 41,73 m
 • Lokalizacja: Kraków
923145
Start Spływu Kajakowego
Zaczynamy przy Zalewie Nowohuckim. To tutaj spotykamy się z instruktorem i po szkoleniu z zasad bezpieczeństwa spływamy kajakami Dłubnią w stronę Wisły.
923146
Koniec
Nad Zalewem Nowohuckim kończymy naszą Mikrowyprawę Kajakowo-Rowerową Nowa Huta-Niepołomice
923147
Przenoska Kajaków
Nie ma innego wyjścia! Tutaj wysiadamy z kajaków i przeciągamy je na drugą stronę Stopnia Wodnego "Przewóz". To spory wysiłek ale na końcu przenoski zrobimy sobie przerwę przed ponownym wodowaniem kajaków.
923148
Ponowne wodowanie kajaków
Jesteśmy już po drugiej stronie Stopnia Wodnego "Przewóz". Zobaczcie na te wzburzone wody Wisły! Teraz będzie ciekawej w kajaku :)
923149
Koniec Spływu
Pokonaliśmy 17 km kajakiem! ~czas się przesiąść na rowery :)
923150
Przystanek renegeracyjny
Zatrzymujemy się na odpoczynek przy kąpielisku w Przylasku Rusieckim. Możecie się tutaj ochłodzić, coś zjeść i napić się. Jest gastronomia.
Coś dla bardziej wytrwałych. Przed Wami jednodniowa Mikrowyprawa Kajakowo-Rowerową w trakcie której pokonamy dwie rzeki, zaliczymy kilkuset metrową przenoskę a potem wsiądziemy na rowery i pomkniemy przez kąpielisko w Przylasku Rusieckim do Nowej Huty. Start: Nowa Huta - Niepołomice - Nowa Huta: Meta

Organizator:
Nowa Huta Travel
www.nowahutatravel.pl
nhtravel@nowahutatravel.pl
+48 12 6813692
Trasę poleca

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Okolice Krakowa
Okolice Krakowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Krakowa i okolic przedstawia najważniejsze tereny rekreacyjne tego rejonu, m.in. Puszczę Niepołomicką, Dolinki Podkrakowskie i Ojcowski Park Narodowy. Obszar mapy "Okolice Krakowa" zamknięty jest przez Bochnię na wschodzie, Wadowice na...

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Małopolska na rowerze
Małopolska na rowerze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia sieć zrealizowanych do tej pory (VII 2020) tras rowerowych: - z projektu VeloMałopolska; - Szlak wokół Tatr (część polska); - inne szlaki rowerowe (lokalne terenowe, szlak Orlich Gniazd, Green Velo, Szlak karpacki).  ...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.