Ogrody Sensoryczne i Czarna Młaka

Dodano 16 czerwca 2014 przez rysowanie
Ogrody Sensoryczne i Czarna Młaka
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

43517
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.2
 • Dystans: 21,1 km
 • Przewyższenie: 333 m
 • Suma podejść: 530,33 m
 • Suma zejść: 528,51 m
 • Data: 24 czerwca 2014
 • Lokalizacja: Powroźnik
245730
2014.06.14
O ile Ogrody sensoryczne w Muszynie wszyscy znają o tyle, o Czarnej Młace mało kto słyszał.
Wycieczkę zaczynamy w Muszynie i udajemy się w kierunku powroźnika, gdzie zaraz za przystankiem autobusowym przy skrzyżowaniu na Jastrzębik, odbijamy w prawo na czarny szlak gminny prowadzący nas do Czarnej Młaki. Jest to małe jeziorko w środku lasu, o którym mało kto wie. W miejscu tym zawsze jest cicho i spokojnie.
Z Czarnej Młaki drogą wycinkową wracamy do Powroźnika, skąd osbijamy przy mostku w prawo (przejeżdżając tory kolejowe) i kierujemy się w górę.
Dojeżdzamy do skrzyżowania z mostkiem i odbijamy w lewo, po około 500 m docieramy do Mofety, która jest kolejną atrakcją wycieczki.
Następnie czeka nas piękny długi zjazd już do samej Muszyny, gdzie kierujemy się do Ogrodów Sensorycznych na odpoczynek.

Na trasie czeka nas kilka ambitnych podjazdów, a na Czarną Młakę można wyjechać wyłącznie rowerem górskim!

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Beskid Sądecki
Beskid Sądecki - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa offline wydawnictwa Compass, którą można otworzyć na telefonie w naszej aplikacji Traseo, obejmuje cały obszar Beskidu Sądeckiego, od doliny Dunajca na zachodzie i północnym zachodzie, po Krynicę, Tylicz i Muszynkę na południowym wschodzie....

Mapa Beskid Niski
Beskid Niski - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Beskidu Niskiego wydawnictwa Compass to mapa offline na urządzenia mobilne w skali 1:50 000 prezentująca obszar Beskidu Niskiego. Zasięg mapy obejmuje tereny od Krynicy-Zdrój i Grybowa na zachodzie po Komańczę i Szczawne na wschodzie oraz...

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.