ODRA – MAŁA PANEW

Dodano 8 marca 2021 przez plik GPX
ODRA – MAŁA PANEW
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

203251
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 4.3
 • Dystans: 17,9 km
 • Przewyższenie: 21,05 m
 • Suma podejść: 42,15 m
 • Suma zejść: 44,25 m
 • Data: 14 lutego 2021
 • Lokalizacja: Opole
1147751
Kuźnia w Siodełku - Odra - Mała Panew 9
Jeszcze czysty z widokiem na most
1147752
Kuźnia w Siodełku - Odra - Mała Panew 7
Małe posiedzenie Kormoranów
1147753
Kuźnia w Siodełku - Odra - Mała Panew 6
Sarny
1147754
Kuźnia w Siodełku - Odra - Mała Panew 10
Mniej czysty rower
1147755
Kuźnia w Siodełku - Odra - Mała Panew 8
W locie
1147756
Kuźnia w Siodełku - Odra - Mała Panew 5
Sarny
1147757
Kuźnia w Siodełku - Odra - Mała Panew 4
Sarny
1147758
Kuźnia w Siodełku - Odra - Mała Panew 2
Sarny
1147759
Kuźnia w Siodełku - Odra - Mała Panew 3
Sarny
1147760
Kuźnia w Siodełku - Odra - Mała Panew 1
Sarny
Wycieczka rowerowa Odra – Mała Panew. W trasę wyruszamy z Rynku w Opolu. Kierujemy się w stronę Katedry ulicą Książąt Opolskich. Dojeżdżamy do ścieżki rowerowej, która swój początek ma pod mostem. Teraz cały czas przemieszczamy się po niej. Ścieżką przejeżdżamy wzdłuż ronda „pod prąd”. (W prawo, w lewo, w prawo przez drogę i w końcu w lewo w stronę ścieżki wzdłuż torów kolejowych) Dojeżdżamy do Luboszyckiej gdzie ścieżka skręca w lewo. Docieramy do kolejnego ronda. Na tym rondzie jedziemy w lewo. Ścieżka rowerowa prowadzi w górę. Po prawej stronie mijamy Kopalnie Margla. Jedziemy do końca ścieżki. Przejeżdżamy na drugą stronę ulicy, w stronę Kępskiej. Mijamy tory kolejowe i asfaltem mocno w dół. Docieramy do ulicy Budowlanej i skręcamy w prawo. Na rondzie prosto. Przejeżdżamy koło stacji paliw prosto tunelem pod obwodnicą. Wjeżdżamy na ulicę Sobieskiego. Skręcamy w ulicę Gawędy (3 ścieżka po lewej). Jedziemy w dół, droga skręca w prawo. Na kolejnym skrzyżowaniu w lewo. Znowu przejeżdżamy pod obwodnicą, gdzie skręcamy w prawo w drogę równoległą do mijanej obwodnicy. Docieramy do końca drogi.

Wracamy do rozwidlenia dróg na wysokości ronda i skręcamy w prawo w drogę polną, jedziemy cały czas przed siebie. Kolejny raz docieramy do Małej Panwi.

Wracamy tą samą ścieżką. Mijamy pierw tunel pod obwodnicą Czarnowąs. Następnie pod obwodnicą Opola i jesteśmy koło stacji paliw. Kręcimy ulicą Budowlanych do samego ronda gdzie ścieżka skręca w prawo następnie w lewo pod wiadukt (tak właśnie pokonujemy to rondo) zjeżdżając z niego jedziemy w prawo w stronę Odry. Ścieżka poprowadzona jest po „koronie wałów” Wjeżdżamy na most nad Kanałem Młynówka (Na śluzie zaznaczony poziom wody podczas powodzi z 1997 roku). Zjeżdżamy z mostu przed siebie, na przejściu dla pieszych i rowerzystów jedziemy na drugą stronę, skręcamy w lewo w dół, na końcu skręcamy mocno w prawo (jakbyśmy chcieli zawrócić) w stronę kostki brukowej. Mijamy hotel i znowu po prawej widzimy Odrę. Kawałek dalej mijamy Opolski Amfiteatr. Zjeżdżamy z ścieżki w lewo w stronę wejścia do Amfiteatru.

Następnie mijamy Stawek Barlickiego i wjeżdżamy na przejście przez ulicę Piastowską. Przejeżdżamy żółty most Zamkowy. Docieramy do Rynku. Miejsca startu i mety Naszej wycieczki.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Opole
Opole - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Plan miasta Opola w nowych granicach administracyjnych. Na planie umieszczono całą infrastrukturę miejską (urzędy, szkoły, teatry, kina) i turystyczną (szlaki, zabytki).

Mapa Euroregion Praděd
Euroregion Praděd - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Turistická mapa Euroregionu Praděd zahrnuje území česko-polského příhraničí: na české straně okresy Jeseník a Bruntál, na polské straně Opolské vojvodství. Speciálně zpracovaný kartografický podklad obsahuje nezbytné informace pro aktivní...

Mapa Euroregion Pradziad
Euroregion Pradziad - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Euroregionu Pradziad obejmuje obszar pogranicza polsko-czeskiego: po polskiej stronie województwo opolskie a po czeskiej okresy Jesenik i Bruntal. Specjalnie opracowany podkład kartograficzny zawiera niezbędne informacje do...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0