Odcinek 5 cz.1 Wiżajny-Góra Cisowa Rajd Mazury-Poldasie

Dodano 14 października 2012 przez aplikację Android
Odcinek 5 cz.1 Wiżajny-Góra Cisowa Rajd Mazury-Poldasie
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

15020
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 3.8
 • Dystans: 16,8 km
 • Czas trwania: 1 h 41 min
 • Średnia prędkość: 9,96 km/h
 • Przewyższenie: 128 m
 • Suma podejść: 495 m
 • Suma zejść: 542 m
 • Data: 23 sierpnia 2012
 • Lokalizacja: Polska, podlaskie, Polska, podlaskie, Wiżajny, Smolnik
88986
Smolniki
No, wreszcie dojazd do Smolnik, droga jak widać asfalt nie najlepszy, ten odcinek był dosyć mocno pagórkowaty, co chwila z górki i pod górkę.
88988
Punkt Widokowy "Pan Tadeusz"
Punkt Widokowy Pan Tadeusz, tuż za wyjazdem ze Smolnik, wstęp płatny 2zł, oraz możliwość zakupu jakiejś drobnej pamiątki :)
88989
Widoczek
Jeden z widoczków na naszej trasie
90389
Pole namiotowe
Kolejne gminne pole namiotowe całkowicie darmowe, dostęp do pitnej wody i kąpieliska w pobliżu, może też próbować rozpalić ognisko, ale może być mały problem z drewnem.
90390
Zjazd
Ten odcinek to ciągły zjazd my maksymalnie osiągnęliśmy 58km, ale trzeba uważać na dziury w drodze, w każdym razie fajna zabawa :)
90391
Góra Cisowa
Góra Cisowa, podobno jeden z najpiękniejszych widoków na tą część podlasia.
Odcinek piąty z powodów elektrycznych został podzielony na 3 części, przerwy były robione w miejscach najdłuższych postojów.

Rozpoczynamy go w Wiżajnach wyruszamy w kierunku południowym zahaczając przed wyjazdem o sklep spożywczy kierujemy się szlakiem zielonym, a później trzymamy się już głównej drogi, ponieważ chcemy dziś coś pooglądać, a szlak odchodzi trochę od drogi i leci polami.
Do Cisowej góry leci cały czas droga asfaltowa.
Zapraszam dalej do części drugiej.
Parę ważnych szczegółów jak zawsze ująłem w waypoint'ach

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Suwalszczyzna
Suwalszczyzna - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Suwałk i okolic regionu obejmuje cały obszar Suwalszczyzny: od Olecka na zachodzie do granicy państwowej na wschodzie. Znajdziemy tu szlaki kajakowe, trasy piesze, rowerowe, zabytki i inne atrakcje oraz infrastrukturę turystyczną.

Mapa Wigierski Park Narodowy i Suwalski Park Krajobrazowy
Wigierski Park Narodowy i Suwalski Park Krajobrazowy - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia najatrakcyjniejszy turystycznie fragment Suwalszczyzny, obejmujący Wigierski Park Narodowy i Suwalski Park Krajobrazowy. Zasięg mapy wyznaczają: Wiżajny na północy, Skajzgiry na zachodzie, Jezioro Blizno na południu oraz...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.