Od Piaseczna do Machowa

Dodano 26 maja 2012 przez rysowanie
Od Piaseczna do Machowa
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

9695
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 3.3
 • Dystans: 27,8 km
 • Przewyższenie: 26,43 m
 • Suma podejść: 72,6 m
 • Suma zejść: 73,4 m
 • Data: 26 maja 2012
 • Lokalizacja: Tarnobrzeg
220212
Przeprawa promowa
220213
Kościół pw. NMP Wspomożycielki Wiernych
220214
Zbiornik w Piasecznie
220215
Jeszcze jedna panorama zbiornika
220216
Kościół pw. św. Józefa
wybudowany w latach 1974-1976
220217
Taras widokowy nad Jeziorem Tarnobrzeskim
220218
Kościół Świętej Marii Magdaleny
z XII-wiecznym rodowodem (pierwotnie jako świątynia drewniana)
Trasa zrealizowana celem zapoznania się z bliźniaczym zbiornikiem Jeziora Tarnobrzeskiego, położonym po drugiej stronie Wisły. Akwen jeszcze nie zagospodarowany, mniejszy ale przez to atrakcyjny z rowerowego punktu widzenia w związku z poszukiwaniem nowych wyzwań w okolicach miejsca zamieszkania.W Przewłoce należy skręcić w prawo koło przystanku autobusowego. Potem, po krótkim odcinku asfaltu gruntową drogą dotrzemy do płytówki wiodącej obok zasłoniętej drzewami linii brzegowej niecki piaseczyńskiego wyrobiska. Do Chodkowa skręcamy w asfaltową drogę. Tuż przed zakrętem ładna panorama widokowa na piaseczyński zbiornik. Po przekroczeniu Wisły, zamiast ruchliwą Wisłostradą możliwość jazdy drogą opaskową wzdłuż zachodniego brzegu Jeziora Tarnobrzeskiego (za sprawą nowego, asfaltowego zjazdu z dwupasmówki, od strony Nagnajowa)

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Wyżyna Sandomierska
Wyżyna Sandomierska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Wyżyny Sandomierskiej przedstawia ziemię sandomierską - historyczną krainę Polski położoną między Pilicą a Wisłą oraz między Sanem a Dunajcem. Zasięg mapy wyznaczają: Józefów nad Wisłą na północy, Gnojno na zachodzie, Nowa Dęba na południu i...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.