Nocna wysoczyzna 5 Pagórki

Dodano 30 listopada 2012 przez plik GPX
  • Opis
  • Mapa

Kod trasy

16006
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

Założeniem dzisiejszego wyjazdu było trzymac się asfaltu i jechać w myśl zasady "prawo, lewo, prosto itd" Czyli wycieczka dyktowana ślepym losem:) Zaczęłam na Płk Dąbka i odtąd szło jak po maśle, trasa zaskakująco układała się sama. Tylko w Łęczu zamiast pojechać wg kolejności w prawo, pojechalam w lewo, bo nie chciałam się tak bardzo oddalać od Elbląga (pogoda była niepewna). Wcześniej na Jeleniej Dolinie zgubiłam odblask zdobyty na Traseo więc w drodze z Łęcza podskoczyłam jeszcze go odszukać. Znalazł się, więc powrót na szlak i dalej w myśl obranej kolejności :) A w Elblągu już do domu.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych
Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowo-krajoznawcza, przedstawia obszar województwa warmińsko-mazurskiego. Zasięg mapy wyznaczają: granica polsko-rosyjska na północy, Elbląg na zachodzie, Ostrołęka na południu i Grajewo na wschodzie. Warmia i Mazury to region o...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.